Süt geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Süt geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,162 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt geldi
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+2 deyim çok sıcak diye içime sütyen giymemistim de üstündeki tişört gri renkte şimdi fsrkettim sağ göğsümün denk geldiği yerde sarı küçük lekeler var. Sarı bı sıvı geliyor göğsümden sanırım bu kolostrum ama erken değil mi daha gelmesi ?
Benim 17 18.haftdan beri gelmeye başladı beyaz ve şeffaf ama sarı değil tam süt gibi değil zaten tam süt olması için bebeğin emmesi yada sağılması gerekirmiş

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+2 deyim çok sıcak diye içime sütyen giymemistim de üstündeki tişört gri renkte şimdi fsrkettim sağ göğsümün denk geldiği yerde sarı küçük lekeler var. Sarı bı sıvı geliyor göğsümden sanırım bu kolostrum ama erken değil mi daha gelmesi ?
Benimde 21.haftada geldi doktora sordum kanallar acılıyo dedi prolaktin süt hormonunun fazla salgılanmasından kaynaklanıyor iyi bi işaret

Tüm sayfalar yüklendi.