Sütü artırmak için ne yapmalıym

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ozge03 tarafından oluşturulan Sütü artırmak için ne yapmalıym başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,249 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütü artırmak için ne yapmalıym
Konbuyu başlatan Ozge03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Ozge03

Kayıtlı Üye
rank
Rezene çayı iç bol bol çok faydası var
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol su iç canım sütlaç da iyi gelir önce kafana takmaman lazım tabi
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuru soğan bulgur pilavı lapa olarak çörekotlu yogurt bol yeşillik bol su meyve suyu kek
Teşekkür ederim

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
26 günlük bebeğim emmio sağma yapıom hergn ve mama takviyesi var
Niye emmiyo bebeğin ki sağıyorsan sağlığın makinenin göğsünü bosalttığından emin ol sütün boşaldıķca artar bide su iç tahin helvası az şekerli komposto iç bide stres herşeye sebep maalesef biraz kendini rahatlat

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sütüm çok az ne yapablrm
Canım ebebekte promalt var süt artırıcı içecek kullanan herkes çok memnun fiyatida uygun. İnş bende doğum sonrası kullanicagim. Sogan bulgur bebeğe gaz yapar canım mercimek gibi dikkatli kullan. Kimyon koy yada kullanırken gaz olmaması için.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
26 günlük bebeğim emmio sağma yapıom hergn ve mama takviyesi var
Mamayı kes canım o bebeği her ağladıkça memene yapiştir canım emzir doya doya bi sağ bi sol bi de bulgur ye önceden bak nasıl sütün artıyor bide soğanın çücüğü de çok süt yapıyor kendi sağma emzir sürekli sen emzirdikçe sütün gelicek emin ol

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım sütüm az demeyi bırak sütün çoğalır. Hatta kendini sütüm çok diye şartlayabilirsin tüketrceğin besinler sadece sütün kalitesini etkileyecektir. Prolaktin hormonu beyinde üretildiği için sütün üretimi yine senin beyninle vereceğin komuta bağlıdır. Birde bebeğin kaç günlük. Sıkıntı yapma çoğalıyor sütğm diye şartla kendini çevrende sütğn az sütünün kalitesi kötü vs diyenler varsa onlarada kulağını tıka. Sütün çoğalacak merak etme
Doğru bende sağdım bana az geldi sağım yaptım incir dut hurma havuç arttırmak için herşeyi yedim sonuç bebeğim midesi kadar yedi bende sağım yapmadım mastit oldum ateş agrı titreme herşey sende bitiyo var olduğuna İnan zaten vücudun bebeğin doyacagı kadar üretiyor

Tüm sayfalar yüklendi.