Sorum var Sutum gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nidanın Annesi tarafından oluşturulan Sutum gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 872 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sutum gelmiyor
Konbuyu başlatan Nidanın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebrulii

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum peki gelesiye kadar mama mi verdin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim Canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim Canım

Teşekkür ederim
Canım sen emzir bende de yoktu sarı su bile ona yetiyor şimdikik yarına kadar gelir inşallah şekerli çay iç bol bol benim 2. Gün onun sayesinde baya sütüm oldu

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Sadece bebegini emzir emzirdikce gelicek ben norml dogum yaptm ilk 2 gün çok azdı ama yinede emziriyodum 3.gün goguslerm bi doldu agridan durqmyodum aglyodum sağmıştm sadece emzir ve su iç surekli baska bseye gerek yok o gelicek

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryan sonrasi sut nasıl gelir
Bende 22 gün önce doğum yaptım sütüm gelmedi gün boyu meyve suyu içtim şekerli çay sıcak suyla bol bol göğüslerimi yıkadım birde bizde yeni doğum yapmış kadına un su tereyağı isteyene şeker bunları karıştırıp bulamaç yaparlar çok güzel süt yapıyor bol bol ondan yedim sütüm gelmeye başladı bol bol da bebeği emzir

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryan sonrasi sut nasıl gelir
Canım 25 gün oldu sezeryanla doğum yapalı ilk 3 gün sütüm az az geldi bebrgim hatta doymadıgi için çok ağladı daha sonra yoğurt çorbasını çok içtim suyu çok içtim bide her emzirmeden önce sıcak suyla göğüslerimi yıkadım çok şükür geldi bide dereotu cok güzel süt yapiyo bol bol ye ama suyu çok iç

Tüm sayfalar yüklendi.