Suyum azalmış

• Konbuyu başlatan Ayşegül2017
  • Toplam 32 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşegül2017 tarafından oluşturulan Suyum azalmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,365 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum azalmış
Konbuyu başlatan Ayşegül2017
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Yaa aman dikkat et sen oruç bebek büyüyünce pek iyi gelmiyor su açısından en azından inşallah hemen toparlanır bebeğin. Rica ederim ne demek 🥰☺️
Elimden geleni yapiyom valla bol bol su içiyom havuçtan nefret ettiğim halde rendeleyip tuzlayip yiyorum zaten kizim 2 kilo 250 grm doğmuştu buda aşağı yukarı oyle birey olur 😁😁😁

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Elimden geleni yapiyom valla bol bol su içiyom havuçtan nefret ettiğim halde rendeleyip tuzlayip yiyorum zaten kizim 2 kilo 250 grm doğmuştu buda aşağı yukarı oyle birey olur 😁😁😁
Kız çocukları böyle ufak oluyor hep sonrada kilo vermek için uğraşıp duruyor 😂 ye ne iyi geliyorsa suyunu falan sıkabilsen daha iyi olur tadı daha iyi oluyor sap kısımları daha acı olur uçlarını ye sen limon da sık hafif 😀

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
😂
Kız çocukları böyle ufak oluyor hep sonrada kilo vermek için uğraşıp duruyor 😂 ye ne iyi geliyorsa suyunu falan sıkabilsen daha iyi olur tadı daha iyi oluyor sap kısımları daha acı olur uçlarını ye sen limon da sık hafif 😀
😂He ya minnacık doğmuştu
Ama uzmanlar diyo ki bi bebeğin dunyaya kaç kilo ile doğacağı rahime düştüğü günden dna sindan bellidir o yuzden anne isterse akşama kadar yesin yedikleriyle en fazla 500 grm fazla kilo aldırabilirlermis ama su önemli tabi🤗😃😃😃

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
😂

😂He ya minnacık doğmuştu
Ama uzmanlar diyo ki bi bebeğin dunyaya kaç kilo ile doğacağı rahime düştüğü günden dna sindan bellidir o yuzden anne isterse akşama kadar yesin yedikleriyle en fazla 500 grm fazla kilo aldırabilirlermis ama su önemli tabi🤗😃😃😃
Bide anne baba bünyesi de önemli canım sen ve eşin de kolay kilo almaya müsait değilseniz çocuklarda büyük ihtimalle belli bi yaştan sonra kilolu olmaya başlıyor genetik biraz da inşallah bana çekmez bu konuda diyorum hep 😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sonrası de imziriyorum diye açlı oluyor sonra hiç verilmiyor yerleşiyor iyice kiloda 🙁😀😀
Hep derdim size benzemem ben kilo almak yada vermek insanin elinde onlarda bi çocuk olsun görürüz seni diyorlardı şuan ayni beden kiyafet giyiyorum her gorduklerinde de yuzume vuruyolar lafimi 😂😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

A

Aynı bn 50 le başladım 70 le bitirdim🤣🤣
Keşke 70 le bitse ah baska ne isterim 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar