Suyum azalmış

• Konbuyu başlatan Ayşegül2017
  • Toplam 32 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşegül2017 tarafından oluşturulan Suyum azalmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,403 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum azalmış
Konbuyu başlatan Ayşegül2017
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hep derdim size benzemem ben kilo almak yada vermek insanin elinde onlarda bi çocuk olsun görürüz seni diyorlardı şuan ayni beden kiyafet giyiyorum her gorduklerinde de yuzume vuruyolar lafimi 😂😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke 70 le bitse ah baska ne isterim 😂😂😂
Yaaa sonuç kaç oluyoki😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hep derdim size benzemem ben kilo almak yada vermek insanin elinde onlarda bi çocuk olsun görürüz seni diyorlardı şuan ayni beden kiyafet giyiyorum her gorduklerinde de yuzume vuruyolar lafimi 😂😂😂😂😂

Keşke 70 le bitse ah baska ne isterim 😂😂😂
Ablamda 75 80 i gördü hamileyken valla benim sonumda iyi gözükmüyor. 3 kilo vermiştim biraz midem düzelmeye başladı bi iki lokma yiyorum hemen almaya başlamışım 😂😂

Ablam 110 kiloya ulaştı suan diyet yürüyüş derken 1 ayda 20 kilo verdi malesef benim oturduğum yer yürüyüş yaomama hic musait degil 😣😣
Emziriyo muydu kilo verirken nasıl bi diyet yaptı acaba şimdi yürüyüş de yapamıyoruz hiç anca markete çıkıyor insan iki adım oda yasaklar biter gerçi doğuma kadar belki bu illette biter inşallah bol bol yürürüz 😀

Kızlar merhaba 27 haftalık hamileyim dr suyun azalmış dedi erken doğum olabilirmiş cok üzülüyorum bu haftalarda azalıp bebeğini kucağına alan var mı
Canım bol su iç. Gerçi suyuda çok içince bedeb şişiyor gebelikde. Çorba falan ye kuru yiyicekler yeme canım. Hem bagırsagin icin hem bebek için. Yani suyu fazla içemiyosan.
Ben çok su içerim genelde benim yapım öyle. Susuz kalamam. Günde 2 3 litre tükete bilirim yani. İnşallah iyi olur senin için daha çok küçük 27 haftalık ne ki küçücük henüz inkşafını tamamlamamış bile. Rabbim yardımcın olsun canim

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ablamda 75 80 i gördü hamileyken valla benim sonumda iyi gözükmüyor. 3 kilo vermiştim biraz midem düzelmeye başladı bi iki lokma yiyorum hemen almaya başlamışım 😂😂

Emziriyo muydu kilo verirken nasıl bi diyet yaptı acaba şimdi yürüyüş de yapamıyoruz hiç anca markete çıkıyor insan iki adım oda yasaklar biter gerçi doğuma kadar belki bu illette biter inşallah bol bol yürürüz 😀
Emzirmeyi tamamladiktan sonra diyetisyene gitti onun evinin olduğu yer yürüyüş yapmasi için cok uygun nasil diyim sehirden uzakta çok fazla evde yok rahat rahat yürüyüşünü yapiyo bide bu çay da baya yardimci oldu kilo vermesine😉😉😓

Ekli dosyalar

• IMG-20210501-WA0043.jpg
    IMG-20210501-WA0043.jpg
    443.7 KB · Görüntüleme: 73

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Emzirmeyi tamamladiktan sonra diyetisyene gitti onun evinin olduğu yer yürüyüş yapmasi için cok uygun nasil diyim sehirden uzakta çok fazla evde yok rahat rahat yürüyüşünü yapiyo bide bu çay da baya yardimci oldu kilo vermesine😉😉😓
Arkadaşımda bu ürünün shake lerini kullanarak kilo vermişti ama ben cesaret edemem bu ürünleri kullanmaya. Ablamda aralıklı oruç yaparak 15 kilo vermişti. Bende aralıklı oruç yapmayı düşünüyorum. Doğumdan sonra biraz iniyor galiba kilo

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Arkadaşımda bu ürünün shake lerini kullanarak kilo vermişti ama ben cesaret edemem bu ürünleri kullanmaya. Ablamda aralıklı oruç yaparak 15 kilo vermişti. Bende aralıklı oruç yapmayı düşünüyorum. Doğumdan sonra biraz iniyor galiba kilo
valla bununla birlikte verdi kilolarini baya gözle görülür etki etti yani🤓🤓

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

valla bununla birlikte verdi kilolarini baya gözle görülür etki etti yani🤓🤓
Bakalım o zaman o günler gelince mecbur bi çaresi buluncak 😂

Tüm sayfalar yüklendi.