Suyum mu geliyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik Anne tarafından oluşturulan Suyum mu geliyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,633 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum mu geliyor?
Konbuyu başlatan Minik Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
İnşaAllah🤲 aynen yürüyüş kolaylaştırıyormuş, gebeliğim boyunca nerdeyse hep yattım şimdi yürümek istiyorum çok zorlanıyorum. Ben yururken zorlanıyorum ama aşağiya olan baskidan değil yukari olan baskidan. Oglum midemden cikicak sanki. Göğüs kafesime bastiriyor kerata😆😆
Bende hep dinlendim çok yormadım kendimi doktorum yatıcaksın dedi ama arada ablamlara gittim yürüdüm yakın oturuyoruz. Bahane üretip markete gittim yatmadım sürekli için daraldı. Bi ara bende senin gibiydim midem de aşırı baskı vardı. Yanmam çok olmadı 1 hafta flan ara ara ama birşey yedikten sonrasında midemden çıkıcak gibi hissediyordum. Bugün yürüdüm mesela ama aşşagı dogru o kadar baskı var ki dinlene dinlene yürüdüm artık. Akşam ablamla çıktık 20 25 dk yürüdüm. Annemle bize geldik yolu uzatarak yürüdük 20 dk flan zaten fazlası olmuyor aşırı baskı oldugu için 🤦‍♀️😍

Tüm sayfalar yüklendi.