Suyum mu geliyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik Anne tarafından oluşturulan Suyum mu geliyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,692 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum mu geliyor?
Konbuyu başlatan Minik Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Yaa hakkında hayırlısı olsun inşaAllah, sağlıcakla al yavrunu kucağına. Ben gittim kontrole, o gelen su değilmiş, suyum gayet iyiymis. Haftaya gel dedi. Sanırım daha yumuşamam vs olmadı benim ama ilk defa nst de yalancı sancım cıktı. Senin kacinci haftan?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneye gittim bugün, doktor baktı. Gelen şey suyum değilmiş. Suyun az az gelse dahi pijamanıda ıslatmalı dedi. Benim iç kıyafetimi ıslatıyordu sadece. Suyumun yeterli olduğunu söyledi. Beni mutlu eden şey artık sancılarım baslamış, nst de yalancı sancılarım çikti. Şuana kadar hiç yoktu.
38 haftalık oldum kuzucum. Benimde 1hafta önce kasılmalarım çıktı. Yumuşama var kanala girmek üzere 1 haftaya gelme ihtimali yüksek demişti doktor. Bugün 6.gün bakalım biraz, agrım başladı gibi ama inşallah kızım geliyordur 😍💞

Minik Anne

Kayıtlı Üye
rank
38 haftalık oldum kuzucum. Benimde 1hafta önce kasılmalarım çıktı. Yumuşama var kanala girmek üzere 1 haftaya gelme ihtimali yüksek demişti doktor. Bugün 6.gün bakalım biraz, agrım başladı gibi ama inşallah kızım geliyordur 😍💞
Hayırlısı olsun inşaAllah. Prensesler beklemeyi sevmiyor genelde. Hayırlı sağlıkla al kucağına. Haber ver bizede, böyle doğum yapan anneleri görünce duyunca cok seviniyorum

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun inşaAllah. Prensesler beklemeyi sevmiyor genelde. Hayırlı sağlıkla al kucağına. Haber ver bizede, böyle doğum yapan anneleri görünce duyunca cok seviniyorum
Valla ya kızlar erken gelir diyorlar ama benim kız erken gelmek istedi. İgnelerle tutuldu şimdi de gelmek istemiyor 😍 Allahın İzniyle soguk yaptığım zaman post açarım 💞💞😍😍

Minik Anne

Kayıtlı Üye
rank
😍😍😍 Aynen 12 den sonra 38+1 olucaz 💞💞💞 sancı flan oluyor mu sende. Doktor çatı muayenesi flan yaptı mı canım 37.haftada.
Catı muanesi 18 martta yaptı, 1 cm açılmam vardı. Haftaya tekrar yapıcakmış, sancım hiç yok. Ama ilk defa dün nst de yalancı sancım çıktı tabi ben hiç hissetmedim. Annem hamileliklerini hep sancıyla geçirdiği için bana tuhaf geliyor bu durumum. 😅

😍😍😍 Aynen 12 den sonra 38+1 olucaz 💞💞💞 sancı flan oluyor mu sende. Doktor çatı muayenesi flan yaptı mı canım 37.haftada.
Peki senin doktorun yaptı çatı muanesi, bugün muanen vardı sanırım, bakalım ne dicek doktorun, prenses gelmeyi düşünüyor mu acaba😃🤗

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar afedersiniz ama bir şey sormak istiyorum. Bir kac gündür idrar kaçırır gibi hissiyatım vardı, bugün takip ettim kendimi iyice kurulandım temizlendim sürekli ona rağmen az az iç kıyafetimin ıslandığını fark ettim. Pijamama gecmeyecek kadar ıslanıyor sürekli sizce bu normal mi yoksa suyum mu geliyor azar azar? Birde bugün bacağım cok şiddetli ağrımaya basladı kendimi yormama rağmen ve sağ kasığımda agrım var. Sizce durum nedir? Tecrübeli anneler bilgisi olanlar cevabınızı bekliyorum🤗
Bnmde oyle oluo ama beya? akinti cok gelior

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Catı muanesi 18 martta yaptı, 1 cm açılmam vardı. Haftaya tekrar yapıcakmış, sancım hiç yok. Ama ilk defa dün nst de yalancı sancım çıktı tabi ben hiç hissetmedim. Annem hamileliklerini hep sancıyla geçirdiği için bana tuhaf geliyor bu durumum. 😅

Peki senin doktorun yaptı çatı muanesi, bugün muanen vardı sanırım, bakalım ne dicek doktorun, prenses gelmeyi düşünüyor mu acaba😃🤗
Kasılmam çıktı canım benim 37. Haftada ama çatı muayenesinde açılma yok demişti. Yumuşama var kafasına degiyorum şuan kanala girmek üzere demişti. Valla bende korkuyorum açılma yok diye. Olmucak mı acaba açılma diyorum. Dün gece karnımda kasılma vardı 4 5 kez kalktım uykumdan yatınca şiddetliydi ayaga kalkınca düzeldi ama kasıkta birşey yoktu bilemedim canım 3 ten sonra kontrolüm bakalım ne dicek doktorum. O kadar da hurma yiyorum hergün açılma olsun diye ama tık yok 😀

Minik Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde oyle oluo ama beya? akinti cok gelior
Bende hiç beyaz akıntı yokken gelmişti bu su, ama suyum değilmiş doktoruma göründüm.

Kasılmam çıktı canım benim 37. Haftada ama çatı muayenesinde açılma yok demişti. Yumuşama var kafasına degiyorum şuan kanala girmek üzere demişti. Valla bende korkuyorum açılma yok diye. Olmucak mı acaba açılma diyorum. Dün gece karnımda kasılma vardı 4 5 kez kalktım uykumdan yatınca şiddetliydi ayaga kalkınca düzeldi ama kasıkta birşey yoktu bilemedim canım 3 ten sonra kontrolüm bakalım ne dicek doktorum. O kadar da hurma yiyorum hergün açılma olsun diye ama tık yok 😀
Kasılman varsa olur inşaAllah açılman, kasılmalar açılmayı saglıyor çünkü, benim oglanda daha girmemiş kanala. Yürüyüş ve sıcak suda iyi geliyormus, annem sürekli tembihliyor. Fazla hurmada ishal yapar karın ağrısı yapar dikkat et. Bende öyle oldu çünkü.

Sağlıkla gelsin canım ılık duş al

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar