Suyun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cınarserap tarafından oluşturulan Suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,615 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Cınarserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cınarserap

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar suyun gelmesini nasıl anlarız aralıklarla az azmi gelir birdenmi boşalır ağrı olurmu az önce lavobaya gittim ciktiktan sonra bacaklarimdan aşağıya su aktı sonra durdu çok korktum inşallah suyum değildir zaten erken doğum riskim vardı plesanta previa yüzünden çok korkuyorum bebeğim daha küçük

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar suyun gelmesini nasıl anlarız aralıklarla az azmi gelir birdenmi boşalır ağrı olurmu az önce lavobaya gittim ciktiktan sonra bacaklarimdan aşağıya su aktı sonra durdu çok korktum inşallah suyum değildir zaten erken doğum riskim vardı plesanta previa yüzünden çok korkuyorum bebeğim daha küçük
Cnm suyun gelmiş bile

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Su bazı kadınlarda birden boşalır bazı kadınlarda az az gelir sonra birden boşalmaya başlar

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Su bazı kadınlarda birden boşalır bazı kadınlarda az az gelir sonra birden boşalmaya başla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

5 dkdan 10 dkdan bir lovabaya gidiyorum normalmi bu haftalarda birazda çok gelince korktum üstüm baya islandi bacaklarimdan aşağıya aktı bende başından beri enfeksiyonda var ondan dolayimi oldu acaba randevum daha 27 'sinde beklesem çok geçmi olur acaba

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglumda az geldi doktora gidince suyun gelmiz dedi suyun gelsede zaten bebek hareket eder ama cok susuz kalsa allahnkorusun nefes alamaz cnm suda birde gelir tutamazsin ıslanırsın bir doktora gozuk istersen

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
benim iki oglumdada suyum geldi kendiliğinden geldi pıt diye ses gelince anladimki suyum gelecek baktım suyum geldi ayağa kalkınca iyice ıslandım sen git bekleme belkide soyundur riske atma canım inşalalh suyun değildir idrarindir haberdar et bizide🤲😊

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
benim iki oglumdada suyum geldi kendiliğinden geldi pıt diye ses gelince anladimki suyum gelecek baktım suyum geldi ayağa kalkınca iyice ıslandım sen git bekleme belkide soyundur riske atma canım inşalalh suyun değildir idrarindir haberdar et bizide🤲😊
Tamam canım çok sağol inşallah suyum değildir senin kaç haftadayken geldi suyun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar