Tanışma ve sohbet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Tanışma ve sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,356 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma ve sohbet
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Şuan kendimi aşırı yaşlı hissettim 🙈 32 yaşındayım ismim Dilek 7 yıllık evliyim 1 yılı boşanmış olarak şimdi tekrar beraberiz eşimle 🤗 5 yaşında bir kızım var ve 28 haftalık oğluma hamileyim 🤗 ben iki üç çocuk falan görünce hep büyük ablalar var falan diyordum meğerse abla benmişim 😂😂😂 üniydi çalışma hayatiydi derken 25 yaşımda evlendim 27 yaşımda kızımı aldım kucağıma 🥰 şimdi ki aklım olsa sanırım bende erken evlenenlerden olurdum tanıştığıma memnun oldum kardeşlerim ☺️☺️☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Senden de Allah razı olsun canım
❤️❤️🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan kendimi aşırı yaşlı hissettim 🙈 32 yaşındayım ismim Dilek 7 yıllık evliyim 1 yılı boşanmış olarak şimdi tekrar beraberiz eşimle 🤗 5 yaşında bir kızım var ve 28 haftalık oğluma hamileyim 🤗 ben iki üç çocuk falan görünce hep büyük ablalar var falan diyordum meğerse abla benmişim 😂😂😂 üniydi çalışma hayatiydi derken 25 yaşımda evlendim 27 yaşımda kızımı aldım kucağıma 🥰 şimdi ki aklım olsa sanırım bende erken evlenenlerden olurdum tanıştığıma memnun oldum kardeşlerim ☺️☺️☺️
Maşallah canım rabbim sana bağışlasın evladını bebeğini de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
İnsan tanışmadan bilmiyor ki 🤣🤣

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar aramıza yeni katılan arkadaşlar var tanışalım istedim🥰 Ben Gamze 24 yaşındayım 29 aylık bir kızım 15 aylık ta bir oğlum var 3 buçuk yıldır evliyim 🤗🤗

Birde sohbet etmeyi özledim sizlerle bu aralar nefes darlığım çoğaldı dün gece resmen ölücem artık dedim ilaçlarda fayda etmiyor resmen 😒 sizler ne yapıyorsunuz nasılsınız
Oturdum yeni iş bitmiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oturdum yeni iş bitmiyor
Al benden de o kadar ya bugün gün boyu temizlik yaptım bu hafta full oruclu olucak 13 günüm var anca bitiririm günler de kısa ramazanda yaklaşıyor zaten öyle dedim iş bırakmıyayim da bu hafta oruclarimi tutayım
Yemek yedik çay Faslı filan Ömer'i izledim sonra öyle şimdi ademi uyutuyorum

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
❤️❤️🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım rabbim sana bağışlasın evladını bebeğini de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
İnsan tanışmadan bilmiyor ki 🤣🤣
Walla öle baya şok yaşadım hadi dedim bir iki kişi böle küçüktür in in tüm mesajları okudum yok arkadaş kabul et dedim kendi kendime en büyük sensin daha da zorlama😂😂

Sağol canım Allah razı olsun 🤲🏻 cümlemizinkini inşallah 🤲🏻🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Walla öle baya şok yaşadım hadi dedim bir iki kişi böle küçüktür in in tüm mesajları okudum yok arkadaş kabul et dedim kendi kendime en büyük sensin daha da zorlama😂😂

Sağol canım Allah razı olsun 🤲🏻 cümlemizinkini inşallah 🤲🏻🥰
Daha büyükler vardi canım takipte kal görürsün 😁
Sendende Allah razı olsun canım benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ahahha öyle deme canım senden büyükte var gçrürsün yazarlarsa maşallah süphanllah . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Ahahha öyle deme canım senden büyükte var gçrürsün yazarlarsa maşallah süphanllah . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Ay inşallah vardır canım☺️ sağol kuzum Allah razı olsun 🤲🏻 amin sende inşallah hayırlısıyla vaktiyle sağ salim kucağına alırsın evladını 🤲🏻🤗

Tüm sayfalar yüklendi.