Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hayırlı geceler hepinize eskilerdenim ama cook uzun zamandır ilk defa girdim bebeğim 10 ayı doldurdu hamileyken sürekli buralardaydım girince duygusallastim o zamanlara gittim 9 ayı heyecanla hemen hergun gece gündüz buralara bakarak soru sorarak fikir alarak geçirdim eskilerden olanlar varmı bilmiyorum ama bi merhaba demek istedim güzel anneler anne olacaklar rabbim hayırla sağlıkla kucağınıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin 🥰🥰

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kizlar hayırlı geceler hepinize eskilerdenim ama cook uzun zamandır ilk defa girdim bebeğim 10 ayı doldurdu hamileyken sürekli buralardaydım girince duygusallastim o zamanlara gittim 9 ayı heyecanla hemen hergun gece gündüz buralara bakarak soru sorarak fikir alarak geçirdim eskilerden olanlar varmı bilmiyorum ama bi merhaba demek istedim güzel anneler anne olacaklar rabbim hayırla sağlıkla kucağınıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin 🥰🥰
Ayy merhaba canım ben sumeyra ben çok çok eskiyim yani 3 yaşındaki kizimlay hamileyken de kullandım uygulamayı ikinci kızimdada kullandım şimdi 3.udede kullanıyorum 🤭🤭 hesaplar değişti hep telefonum bozulduğu için ama olsun bende eskiyim sonuçta 😊😊

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canim

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Ayy merhaba canım ben sumeyra ben çok çok eskiyim yani 3 yaşındaki kizimlay hamileyken de kullandım uygulamayı ikinci kızimdada kullandım şimdi 3.udede kullanıyorum 🤭🤭 hesaplar değişti hep telefonum bozulduğu için ama olsun bende eskiyim sonuçta 😊😊
Hatırlıyorum cnm seni isminden ikinci bebeğini dogum yaptığını benden once yapmistin kizin kaç aylık oldu cok ara vermeden tekrardan hamile olmanada sevindim maşallah canim benim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hatırlıyorum cnm seni isminden ikinci bebeğini dogum yaptığını benden once yapmistin kizin kaç aylık oldu cok ara vermeden tekrardan hamile olmanada sevindim maşallah canim benim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍
Evet bende hatırladım seni🥰🥰kızım 4 Mart'ta 1 yaşını dolduracak...amin cnm inşallah 🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin canım bebişin büyümüş maşallah 🧿 sen nasılsın 🥰

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende hatırladım seni🥰🥰kızım 4 Mart'ta 1 yaşını dolduracak...amin cnm inşallah 🤲
Benimkide 19 nisanda dolduracak yaşını rabbim hayırlı ömürler versin evlatlarimiza canim normal dogum yapmistin oyle hatirliyorum simdi nasil gidiyor hamilelik ayy gece gece mutlu oldum eskiden tanıdığın bir dostuma rastlamış gibi..🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canım bebişin büyümüş maşallah 🧿 sen nasılsın 🥰
Hosbuldum cnm çok şükür büyüdü zaman su gibi iyiyim elhmdllh sen nasilsin 🌸🌹

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benimkide 19 nisanda dolduracak yaşını rabbim hayırlı ömürler versin evlatlarimiza canim normal dogum yapmistin oyle hatirliyorum simdi nasil gidiyor hamilelik ayy gece gece mutlu oldum eskiden tanıdığın bir dostuma rastlamış gibi..🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hosbuldum cnm çok şükür büyüdü zaman su gibi iyiyim elhmdllh sen nasilsin 🌸🌹
Aynen valla zaman su gibi gerçekten bende iyiyim çok şükür 💕

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Sekam
Selamlar canım hosgeldin 🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin kuzum 💕

• Sevdim
Tepkiler: Lyl
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar