Tecrübeli anneler cevap yazarsanız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler cevap yazarsanız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,253 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tecrübeli anneler cevap yazarsanız
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kaynanam su ver çocuğa iki üç kaşık kaynamış diyor bende anne sütünden alıyor dedim amma bugün verdim iki üç kaşık iyimi yaptım kötümü siz veriyonuzmu kızım 15 günlük
Sen etrafın dediğine bakma canım ilk 6 ay sadece anne sütü verilmeli senden sıvı ihtiyacını karşılıyor zaten bol bol emzir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam su ver çocuğa iki üç kaşık kaynamış diyor bende anne sütünden alıyor dedim amma bugün verdim iki üç kaşık iyimi yaptım kötümü siz veriyonuzmu kızım 15 günlük
Canım bende bebeğime su vermezdim ama çok sıcak olunca biraz serinlesin diye veriyordum azıcık bir zararıda olmadı iki çocuğumada vermiştim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vermeni tavsiye etmem ben Kayra yo 2 aydır bir sürü doktora gösterdşm bana dedikleri ortak tek şey anne sütü alıyorsa mama asla verme ve suyu asla ağzına sürme sen bolca iç ama çocuğa verme diyorlar canım. Doktorlar ek gıdaya başlayınca bebek zaten kendisi isterse verirsin dedi.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ben kızım doğduğundan beri su veriyorum doktorların tercihi deil tabi ama ben hep verdim

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
BBe
Benim kızım 41 gunluk ben veriyorum 2 cay kaşığı havalar cok sicak boğazları kuruyo evet anne sutu karsiliyo ama benim icin yeterli degil benim dusuncem :)

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ane sudunde zaten su var su vermene gerek yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anne sütü iciyosa su verilmez daha cok küçük ama mama iciyorsa azıcık su verilir
He mende tek mama ıcir su verem arada icmir hec suyu😆

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar