Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bir can üç kalp 💙💙💙 tarafından oluşturulan Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,503 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı?
Konbuyu başlatan Bir can üç kalp 💙💙💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
1oglum var 6 yaşında şimdi 2 inci hamileyim 38 +3 günlük çok yaramaz karnımda çok hareketli😍😍
Allah bağışlasın benim ilk oğlum da hareketliydi hep üstlerdeydi 2.oğlum kasıklarıma doğru vuruyordu hep aşağıdaydı,şimdiki de kasıklarda sürekli sağa sola gezerken hissediyorum açıkçası ilk defa böyle birşey hissettim çok hoşuma gidiyor ama kızla erkek arasındaki farkı bilemiyorum tabi🤷‍♀️

Kız bebiş duygusu yaşamadim ama erkek bebiş baya hareketli oluyor canim, senin aşerme filan basladimi tuzlu acı tatli ne canin istiyor bu aralar merak ettim
Valla benim ilk oğlumda biber turşusu cekti canım birde irmik helvası😄 2.de hiç aşermedim ikisinde de mide bulantım pek olmadı,ama 3. De ilk 3 ay cidden zor geçti gözümü açtım mide bulantısı kapayana kadar vardı ve ilk triliçe çekti canım hamile olduğumu bilmeden tabi sonrasında bu yerini çiğ köfteye bıraktı değişik şeyler yaşıyorum her seferinde 😀

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. 2 oğlum var 3.bebeğime hamileyim,farklar varsa yazabilirmisiniz..😇
Oğluma hamileyken ilk turşu çekmişti canım kızıma hamileyim şimdi bundada canım ilk turşu çekti aralarındaki tek fark kız kasıklarıma vuruyor sürekli oğlumda hep yukarı cigerime mideme vuruyordu 🥰

Valla benim ilk oğlumda biber turşusu cekti canım birde irmik helvası😄 2.de hiç aşermedim ikisinde de mide bulantım pek olmadı,ama 3. De ilk 3 ay cidden zor geçti gözümü açtım mide bulantısı kapayana kadar vardı ve ilk triliçe çekti canım hamile olduğumu bilmeden tabi sonrasında bu yerini çiğ köfteye bıraktı değişik şeyler yaşıyorum her seferinde 😀

Oğluma hamileyken ilk turşu çekmişti canım kızıma hamileyim şimdi bundada canım ilk turşu çekti aralarındaki tek fark kız kasıklarıma vuruyor sürekli oğlumda hep yukarı cigerime mideme vuruyordu 🥰
Cevaplar için teşekkür ederim🙂 hayırlı olsun bebişin 😇😇

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın benim ilk oğlum da hareketliydi hep üstlerdeydi 2.oğlum kasıklarıma doğru vuruyordu hep aşağıdaydı,şimdiki de kasıklarda sürekli sağa sola gezerken hissediyorum açıkçası ilk defa böyle birşey hissettim çok hoşuma gidiyor ama kızla erkek arasındaki farkı bilemiyorum tabi🤷‍♀️
Oglum çok sakindi ama bu kızım çok hareketli

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Çiğ köfte ile kapanisi yapmişsın canim erkek mi acaba 😂 Rabbim gönlüne göre versin inşaallah sağlıklı bir sekilde kucağına alırsın 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar