Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bir can üç kalp 💙💙💙 tarafından oluşturulan Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,538 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı?
Konbuyu başlatan Bir can üç kalp 💙💙💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. 2 oğlum var 3.bebeğime hamileyim,farklar varsa yazabilirmisiniz..😇
Canım kızlarima hamileyken rahat hamilelik geçirdim şimdi de oğluşuma hamileyim her gün bir tarafım ağrıyor uykusuzluk da var kızlarım da hiç hasta sayri olmadım bunda sürekli bir girip oluym işte öyle yani 10tane kızım olsa bir oğlana bedelmis bana göre çok zormuş erkek bebeğe hamile kalmak taşımak 🙃🙂😊☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama tek sağlıkla hayırlısı ile kucağımıza almalim da rabbim den başka bir şey istemiyorum

Ama tek sağlıkla hayırlısı ile kucağımıza almalim da rabbim den başka bir şey istemiyorum

Benim kızım çok hareketliydi tekmeleri çoktu.Oğullarım yüzüyordu karnımda.Bazen tekme atıyorlardı.Buda erkek aynı.😊
Allah bağışlasınn😇 kız daha bi cimcimeymiş😃

Canım kızlarima hamileyken rahat hamilelik geçirdim şimdi de oğluşuma hamileyim her gün bir tarafım ağrıyor uykusuzluk da var kızlarım da hiç hasta sayri olmadım bunda sürekli bir girip oluym işte öyle yani 10tane kızım olsa bir oğlana bedelmis bana göre çok zormuş erkek bebeğe hamile kalmak taşımak 🙃🙂😊☺️

Kızlar seni üzmemiş desene😇 ne güzel sağ salim gelsinler de😊

Benimde 19. haftam iki sonra bitecek erkek benimki dün ilk defa ilk tekmesini derinden hissettim sanki içimde fildir fildir 🤗😊🤗
Maşallah paşaya😊

Canım benim 13yasinda bı oğlum var şuanda 31+4 haftalık hamileyim kız bu bebek çok hareketli sağ tarafta toplanıyor balık gibi oğlum öğle değildi
Allah bağışlasın canım ne mutlu😊 sağlıkla gelsin hepsi de.

Benimde 19. haftam iki sonra bitecek erkek benimki dün ilk defa ilk tekmesini derinden hissettim sanki içimde fildir fildir 🤗😊🤗
Maşallah paşaya😇

Oglum çok sakindi ama bu kızım çok hareketli
Benim iki oğlumda kuvvetlü vuruyodu vlla tek fark ilk olan yukarı ikinci aşağı vuruyodu o da canımı çok yakıyodu😄 bu da hep aşağlarda bi sağ da bi solda bazen ortada hic sabit durmuyo 😄

Ben ikizlere hamileyim biri kesin kız diğeri göstermiyor yerleri de tek bebek gibi olmadığı için kayma filan olsa da alanı küçük sanırım anlamıyorum pek
Allah bağışlasın canım ne mutlu sana çifte mutluluk yaşatmış Rabbim 😊

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.