Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bir can üç kalp 💙💙💙 tarafından oluşturulan Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,531 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tecrubeli anneler cevaplarmısınız kız bebekle erkek bebek hareketleri arasında belirgin bir fark var mı?
Konbuyu başlatan Bir can üç kalp 💙💙💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasınn😇 kız daha bi cimcimeymiş😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar seni üzmemiş desene😇 ne güzel sağ salim gelsinler de😊

Maşallah paşaya😊

Allah bağışlasın canım ne mutlu😊 sağlıkla gelsin hepsi de.

Maşallah paşaya😇

Benim iki oğlumda kuvvetlü vuruyodu vlla tek fark ilk olan yukarı ikinci aşağı vuruyodu o da canımı çok yakıyodu😄 bu da hep aşağlarda bi sağ da bi solda bazen ortada hic sabit durmuyo 😄

Allah bağışlasın canım ne mutlu sana çifte mutluluk yaşatmış Rabbim 😊
Sagol canım Allah isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah 🥰🙏

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın benim ilk oğlum da hareketliydi hep üstlerdeydi 2.oğlum kasıklarıma doğru vuruyordu hep aşağıdaydı,şimdiki de kasıklarda sürekli sağa sola gezerken hissediyorum açıkçası ilk defa böyle birşey hissettim çok hoşuma gidiyor ama kızla erkek arasındaki farkı bilemiyorum tabi🤷‍♀️
Benimde kızım olucak Allah izin verirse aynı senin ki assagida duruyor sürekli kasıklarıma vuruyor 🤭😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar