Tecrübeli anneler hastane çantası hk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler hastane çantası hk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,392 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Tecrübeli anneler hastane çantası hk
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana
Merhaba sevgili anneler
Tecrübelerinize güvenerek danışmak istiyorum Hastane çantasında emzik biberon mama olmalı mı ?Ben çantamı biraz burdan biraz netten bakıp hazırladım bunlar kafama takıldı 🙈Şimdiden tşk ederim
Valla canım her ihtimale karşı küçük paket mama al derim çünkü bebek doğduğunda hemen sütün gelmeyebilir ve sarılık için hemşireler mama verin diyor ben almadım gerek kalmamıştı ama eve gelince mecbur aldım emzikte almıştım ama çantaya koymamıştım işitme testi yapılırken alın dediler bebek ağlıyormuş o yüzden aldirdilar sen her ihtimale karşı emzik biberon ve mama al canım ne olur ne olmaz tedbirli git hastaneye

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili anneler
Tecrübelerinize güvenerek danışmak istiyorum Hastane çantasında emzik biberon mama olmalı mı ?Ben çantamı biraz burdan biraz netten bakıp hazırladım bunlar kafama takıldı 🙈Şimdiden tşk ederim
Emzik koy biberon da al yanına ama emzirmeye çalıp benim kızıma hemen mama verdiler doğar doğmaz emziremedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar