Tecrubeli anneler sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Tecrubeli anneler sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,760 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrubeli anneler sorum var
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalikken düşük tehliken vardi kanamam oldu pregesten igne ve hapini kullandim suan 15 haftalik olduk bi hafta sonra rendevum var ve hapim bitti randevuyu bekliyipte mi aliyim yoksa gidiyim mi dra yatak istirati verdi 1 ay 3 hafta oldu ilaci su zamana kadar kullan demedi dr belki de gecmistis tir dusuk tehlikem oyuzden icmek istemiyorum sizin tecrubenize dayanarak sormak istedim tsk

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalikken düşük tehliken vardi kanamam oldu pregesten igne ve hapini kullandim suan 15 haftalik olduk bi hafta sonra rendevum var ve hapim bitti randevuyu bekliyipte mi aliyim yoksa gidiyim mi dra yatak istirati verdi 1 ay 3 hafta oldu ilaci su zamana kadar kullan demedi dr belki de gecmistis tir dusuk tehlikem oyuzden icmek istemiyorum sizin tecrubenize dayanarak sormak istedim tsk
Canım alma bence bi doktoruna görün belki başka ilaç yazar

D

Dudu

Guest
Progestanin bebege bi zararı yoktur bende 2 kutu kullandim kontrol gunume kadar bittikce aldim.bence kullanmaya devam et birakma.

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Al kullan cnm ben oyle yapıyorum ihmal etme elinde ilac olsa dahi bitince bırak der zaten bana oyle demıstı

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Al kullan cnm ben oyle yapıyorum ihmal etme elinde ilac olsa dahi bitince bırak der zaten bana oyle demıstı
Suan kanamam yok zaten agir isimde yok bi hafta sonra gidecem dra görüşmeden kullanmak istemiyorum bas donmesi uyku cok yapiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım alma bence bi doktoruna görün belki başka ilaç yazar
Evet bende oyle düşünüyorum bi hafta kullanmasam bi sey olmaz sanirim gittigimde duruma gore yazarsa yazar ama korkuyorumda kanamam olur mu diye

Ben
De kullanıyorum progestan ilacını cnm benimki bitti aradım almamı önerdi sende bir ara sor doktorunu istersen cnm belki kullanmanı ister çünkü banada bir hafta vardı Dr ya gitmeme ona rağmen kulan dedi🤗

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Suan kanamam yok zaten agir isimde yok bi hafta sonra gidecem dra görüşmeden kullanmak istemiyorum bas donmesi uyku cok yapiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bende oyle düşünüyorum bi hafta kullanmasam bi sey olmaz sanirim gittigimde duruma gore yazarsa yazar ama korkuyorumda kanamam olur mu diye
Vallhı benimde ıkı aydır kanamam yok ama ilacım bitince yazdırıp kullanıyorum yarın kontrolu var bakalım ne dıycek insalh bıraktırır siz bilirsiniz ben riske atamadıgımdan bir dahi kalsa alıp kullanırdım

Tüm sayfalar yüklendi.