Tecrübeli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,924 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli anneler
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar güzel anneler.Az önce oğlumu değiştirirken bezinde dışkısının içinde kan farkettim.Bu durumu yaşayan varmı.Oğlum 1 aylık.
Bizde bir buçuk ayligix ongundur aynı şikayetten kontrolleri var iki defa kaka tahlili yaptılar çok şükür temiz kakasını yaparken bekledim izledim çocuğun poposu çatlamış sende kontrol et doktora götürdüm baktı evet çatlamış üç krem verdi onar dk aralıklarla kullanıyoruz şimdilik bir sorun yok

...

Moderator
Mod
rank
Bizde bir buçuk ayligix ongundur aynı şikayetten kontrolleri var iki defa kaka tahlili yaptılar çok şükür temiz kakasını yaparken bekledim izledim çocuğun poposu çatlamış sende kontrol et doktora götürdüm baktı evet çatlamış üç krem verdi onar dk aralıklarla kullanıyoruz şimdilik bir sorun yok
Sizede geçmiş olsun canım.Çok şükür bugün gelmedi.kan geldiği günler çok ıkınıyordu.huzursuzdu uyumuyorduda.Birde gün içinde çok sık tuvaletini yapıyordu.çatlakta olabilir dediğin gibi.

Tüm sayfalar yüklendi.