TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,538 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne zümranın annesi🌸

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum taze çekilmiş leblebi tahin beyaz peynir iyi geliyor
Leblebi yiyorum zaten o bi nebze durduruyor vallahi zor doğuma kadar böyle olursa işimiz var 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Walla kuzum 9 ay mide yanması yaşayan biri olarak sana söyleyeyim ki çözüm doğurmak 😂.. yanı çekecen azcık derdini.. ama elinden qeldiqince sıcak baharatlı acılı şeyler yeme hafif sebze ağırlıklı we qün içinde bol su tüket we mutlaka hareket et.. dier türlü allah yardımcın olsun

Baklavanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı su tuketiyorum iğne ve ilaç kullandigim icin progesteron düşük çıktı diye onun haricinde bebeğe zarar verir diye bilinçsiz doktor onaysiz bisey kullanmak istemedim doğal yöntemler iyi gelir sanırım ama aşırı kaynıyor ya geçer mi bu

İnşallah geçer kuzum benim
Inşallah kuzu ya 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aşırı su tuketiyorum iğne ve ilaç kullandigim icin progesteron düşük çıktı diye onun haricinde bebeğe zarar verir diye bilinçsiz doktor onaysiz bisey kullanmak istemedim doğal yöntemler iyi gelir sanırım ama aşırı kaynıyor ya geçer mi bu

Inşallah kuzu ya 😔
Yoğurt ye kuzum o zaman yada sütü kaynat 1 kasık bal koy onu iç oda iyi gelir

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar aşırı miğde yanmam var 5+6 dayım ilaç kullanamıyorum migdemi rahatlatacak doğal yöntemli birşeyler varmı bu durumu yaşayanlar varsa yazsın🤢😔
Mide yanması için en iyi çözüm rennie çiğneme tableti.. Doktor önermişti şurup sevmediğim için hep bunu aldım anında rahatlatıyor.. Günde 4 5 tane alabilirsin demişti. Tabi yine sen doktoruna danıliş istersen. Çok fazla olmuyorsa 2 3 tane alabilsin günlük

Tüm sayfalar yüklendi.