TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,541 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı TECRÜBELİ ANNİŞLER BAKARMISINIZ
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne zümranın annesi🌸

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
25 hafta mide yanmasından geberdim.soguk süt,salatalık,gaviscon anlık rahatlatıyordu 5 dk sonra yine aynı oluyordu su bile içmeye korkuyodum içemiyodum.Dr um Pucet verdi her sabah aç karnına bi tane içiyosun ne yersen ye istediğini iç sıfır yanma ekşime.çok şükür bütün yanmalarım pulcetle geçti .şimdi 27+4 olduk💐

Merhabalar aşırı miğde yanmam var 5+6 dayım ilaç kullanamıyorum migdemi rahatlatacak doğal yöntemli birşeyler varmı bu durumu yaşayanlar varsa yazsın🤢😔
Kuzum 9 ay çeken birisi olarak ve ilaç kullanmama rağmen geçmeyen bir mide yanmam Var ama en önemlisi yemene dikkat etmen baharatlı sıcak tuzlu aşırı tatlı şeylerden uzak durman ve yatınca yastığının yüksek olması önemli bol su ve kuru ekmek asitten uzak durman ve yemek yedikten hemen sonra çok uzanma biraz yürüdükten sonra uzanman mideni rahat tutar şimdiden başladıysa kesin 9 ay boyunca sürücek Ben öyleydim ve öncesindede midem rahatsızdı ilaç kullanıyordum doktor gebelere daha farklı ilaç veriyo doktoruna danış tavsiyem

Tüm sayfalar yüklendi.