Tek göğsümden süt gelmiyor ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nurayleman tarafından oluşturulan Tek göğsümden süt gelmiyor ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 857 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tek göğsümden süt gelmiyor ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan nurayleman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

nurayleman

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar
Kızlar...ben kızımı emziriyorum.ve dünden sol mememden süt gelmiyor,çok az geliyor. Ama diğer tarafdan sütüm normal geliyor. Neden ola bilir?
Ne yapa bilirim? Teşekkür ederim ❤️

Moderatör tarafında düzenlendi:
A

Aaa

Guest
Kızlar iyi akşamlar
Kızlar...ben kızımı emziriyorum.ve dünden sol mememden süt gelmiyor,çok az geliyor. Ama diğer tarafdan sütüm normal geliyor. Neden ola bilir?
Diğer gogsunude sürekli ver süt damarların açılsın.Süt arttırıcı bitkiler var onları da kullanabilirsiniz.

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar
Sıcak su masajı yap sürekli sıcak ıslak havlu koy ellerinle yukarıdan aşağı sağ masaj yap. Hep emzirmeye çalış o göğsünden. Damar tıkanmıştır ama pes etme sütün gelecek. Ve maydanoz bulgur tüket bol bol.

nurayleman

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak su masajı yap sürekli sıcak ıslak havlu koy ellerinle yukarıdan aşağı sağ masaj yap. Hep emzirmeye çalış o göğsünden. Damar tıkanmıştır ama pes etme sütün gelecek. Ve maydanoz bulgur tüket bol bol.
Canım ben soruyu doğru soramamışım. Tek gogusumun sütü kuruyor git gide biri büyük kaldı biri kuculuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emzirdikçe düzelir o canm
Canım ben soruyu doğru soramamışım. Tek gogusumun sütü kuruyor git gide biri büyük kaldı biri kuculuyor

Diğer gogsunude sürekli ver süt damarların açılsın.Süt arttırıcı bitkiler var onları da kullanabilirsiniz.

Genellikle sağ memeden emzriyorsanız ondan dolayı soldan gelmiyordu siz soldan emzirn süt gelecek

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Diğer göğsünü sağ cnm sağdıkça düzelir bide iki taraflı emzir 5 dakika da bir değiştirerek emzir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar