Tesettürlü hanımlarrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Tesettürlü hanımlarrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,600 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tesettürlü hanımlarrr
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın
Yok kuzum sadece emziren anneler genelde önü dügmeli tunikler giyiyor
Öylemi? Ben de işte onu düşnüyom emziriyorum ya
Aynen tesettürlü olanlar her zorluğa dayanıyor sıcak olsun soğuk olsun bende 14 yaşında kapandım kendi istegimle hatta ailem izin vermedi ben bir akşam kapattım kendi kendime sonra kapanış o kapanış çok şükür çok güzel orttugum için lisede arkadaslarimdan iki tanesini de ben okulda örttüm simdi 23 yaşındayım
Öylemi benim eşim çok istiyor ya bende istiyorum😇

Hiç zorlanmadım canım Rabbim zaten emretmiş bize yaza uygun tunikler var canım onlardan alırsın
Evet ya alışveriş gerekiyor baya

Aşırı sıcak havalarda boynum terliyor göğsümden aşağı damlacıklarda iniyor 😅ama alıştım bu bir sorun olmamalı kapanmak içinden geliyorsa
Hiç zorlanmadım canım 3 yıldır tesettürdeyim ama of bunaldım bittim olmadı aksine sanki daha çok ferahlık geldi sen istedikten sonra Allah dirayetini veriyor ☺️
Evet ya bende istiyorum zaten bu Allahu c.c bize bir emridir. Yani öyle şeyler duyuyorum dinliyorumki öldükdrn sonra Allahdan korkuyirum ve kapanmaya kararlıyım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alırsın cnm ben emziriyorum ama tunikler im dügmeli di çok rahat
Evet de bizde öyle alış verişe beni götürmüyorki eşim. Eşim ablasıyla gidip alıyor don sütyen bezmi bile ben hepp evde 😔

18 yaşımda kapandım kuşum hem ailem hem kendi isteqim oldu
Bende eşim çok istiyor evendikden sonramı kapandın?
Cehennem sıcağını düşün o zman hiç zorlanmiyorsun 😄
Ya evet işte o çok korkutuyor beni😀 baya tesettürlü hanımlar varmış sitede 🙄

18 yaşımda kapandım kuşum hem ailem hem kendi isteqim oldu
Cehennem sıcağını düşün o zman hiç zorlanmiyorsun 😄

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Öncekine göre şallar daha kaliteli canım ne yalan söyleyim 😅😅 ben 7.sınıfın bitmesine yakın kapandım 26 yaşındayım hala kapalıyım bir zorluğunu yaşamadım sıcaklar tabi ki olacak ama Allah gücünü kuvvetini veriyor birde alışkanlık olmuş artık yaz kış bize bir zorluğu yok gibi 🤲💞

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar tesettüre geçmek istiyorum Allahın iznile.
Yani zorlandıgınız zamanlar oldumu sıcakda nasıl alışdınız?
Ne güzel maşallah cnm ben 13 senedır kapalıyım şükür Allah'a bır sıkıntım yok sıcakla ılgılı Allah kolaylık verıyor cnm sıcaklığı düşünme hadı hayırlısı olsun inş senın için

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya bende istiyorum zaten bu Allahu c.c bize bir emridir. Yani öyle şeyler duyuyorum dinliyorumki öldükdrn sonra Allahdan korkuyirum ve kapanmaya kararlıyım

Evet de bizde öyle alış verişe beni götürmüyorki eşim. Eşim ablasıyla gidip alıyor don sütyen bezmi bile ben hepp evde 😔

Neden alışverişe gitmiyorsun ki eşinle ablası alıyor ozaman internetten al zaten asıl kapanmanında ne olduğunu bilemiyoruz işte herkes kendince 🤭 Allah kabul etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar