Tesettürlü hanımlarrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Tesettürlü hanımlarrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,639 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tesettürlü hanımlarrr
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bizim hatay xok sıcak oluyo özellikle de agustos gibi. Anneme diyorum of anne ben bi esarpla yanıyorum sen çarşafla pişmedinmi off cok sıcak cok diyorum. Annemin cewabı : cehennem daha sıcak 🙄 susuyorum çünkü kadın son noktayı koyuyo hep 🙄😂😂 rabbim sana da nasip etsin cnm en kısa sürede insaallah
Çok doğru demiş annen kuzum en doğrusunu söylemiş😊

AynurHuseyn

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar tesettüre geçmek istiyorum Allahın iznile.
Yani zorlandıgınız zamanlar oldumu sıcakda nasıl alışdınız?
Merhaba Elmas teseturlu ya tesetursuz sicak olur.Amma severek ben tesettire kecdim o yuzden ben oyle seyin farkina varmadim Allahin vacib buyurdugu bir seyi amel etdim yani sende boyle seyi kafana takma insaAllah

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bizim hatay xok sıcak oluyo özellikle de agustos gibi. Anneme diyorum of anne ben bi esarpla yanıyorum sen çarşafla pişmedinmi off cok sıcak cok diyorum. Annemin cewabı : cehennem daha sıcak 🙄 susuyorum çünkü kadın son noktayı koyuyo hep 🙄😂😂 rabbim sana da nasip etsin cnm en kısa sürede insaallah
aynen öylw cehennem daha sicak🤔😶

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
26 yaşında kapanan biri olarak söylüyorum ki yazın açık gezerken de zor oluyordu sıcaklarda hatta tenin daha yanıyor öyle. Nacizane tavsiyem dar kot bilekler açık üste kısa Bi tunikle dış giysisi kapanacaksanız şuanki halinizle devam edin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
26 yaşında kapanan biri olarak söylüyorum ki yazın açık gezerken de zor oluyordu sıcaklarda hatta tenin daha yanıyor öyle. Nacizane tavsiyem dar kot bilekler açık üste kısa Bi tunikle dış giysisi kapanacaksanız şuanki halinizle devam edin
Aynen Oyle acıkdan bi farkı olmuyor dar kot bilekler acık kısa tunıkle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla evde saçlarım açıkken o kadar terliyorum o eşarbı kafama takıp dışarı çıkınca 40 derce bşke olsa gram terlemiyorum rabbimin mucizesi sanırım bu da 😍😍

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Cok mutlu oldum adına canim,insan zamanla alışıyor bence, bazen zor oluyor tabi ama neticede mükafatıni düşününce rabbim kolaylaştırıyor 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah tesettürlü bir foto paylaşərım eşim almış baş örtüsü söyledi onu bekliyom
Kapanırken bir söz bi r dua edilirmi??
Kuzum evde olduğum sürece içinde ben açık dolaşıyorum ki bende çoğu tesettürlü hanimlar da öyle, eşime yani😍 yeri gelir saçımı boyarım,bakımını yaparim,ama dışarıda kimse bilmez 🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar