Sorum var Test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,968 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kızımın annesiyim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ben hep hastanede verdiğim için kuuzm aynı gün sonuö çıkmış oluyordu ondsn öyle dedim
Aynen doğru ve de Gökçede hastanede öğrenmiştim sonuçları aldım doktorun kapısında bekliyorum nasıl hıçkıra hıçkıra ağlıyordum tutamıyordumda kendimi hemşire çıktı dışarı bana dedi kız sen niye ağlıyorsun kağıdı aldım baktı dedi. Bak sonunda hamilesin ya orda ben sahada koptum eşim beni susturmaya çalışıyor herkes bana bakıyor hemşire sonra hemen bizi çağırdi zaten içeri durum beni sakinleştirdi şimdi diyorsunuz sen niye o kadar ağlıyordun Gökçe olana kadar Bizim görmediğimiz hastane kalmadı 2 yıl sonra oldu biz çok istiyorduk herkes soruyordu hamilemisin hamilemisin diye zaten onlar öyle dediğinde daha kötü oluyordum sabahlara kadar namaz kılıp ellerimi açıp dualar ederdim 2 yıl boyunca şimdi de Allah veriyor beğenmiyorum insanoğlu nankör dememişler 😒🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

E nabız da gözüküyor cnm
Bugün verdim kan yarın çıkıyor e nabiza baktım görünmüyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen doğru ve de Gökçede hastanede öğrenmiştim sonuçları aldım doktorun kapısında bekliyorum nasıl hıçkıra hıçkıra ağlıyordum tutamıyordumda kendimi hemşire çıktı dışarı bana dedi kız sen niye ağlıyorsun kağıdı aldım baktı dedi. Bak sonunda hamilesin ya orda ben sahada koptum eşim beni susturmaya çalışıyor herkes bana bakıyor hemşire sonra hemen bizi çağırdi zaten içeri durum beni sakinleştirdi şimdi diyorsunuz sen niye o kadar ağlıyordun Gökçe olana kadar Bizim görmediğimiz hastane kalmadı 2 yıl sonra oldu biz çok istiyorduk herkes soruyordu hamilemisin hamilemisin diye zaten onlar öyle dediğinde daha kötü oluyordum sabahlara kadar namaz kılıp ellerimi açıp dualar ederdim 2 yıl boyunca şimdi de Allah veriyor beğenmiyorum insanoğlu nankör dememişler 😒🥺

Bugün verdim kan yarın çıkıyor e nabiza baktım görünmüyor
Öyle deme kuzum benim sende kendşnce nasıl bakacağını düşünüyorsun ama rabbim o gücü kudreyi sende görmese eminim vermezdi.şimdi olmasın diyorsun ama eminim kan testşnde de net sonuç çıkarsa artk sağlıklı olsun da gerisi boş diyeceksin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kız sümeyram arada e nabızı yokla.ben senden fazla heyecanlıyım 😂😂
Bakıyorum canım ya olurum sana 😍😍

Öyle deme kuzum benim sende kendşnce nasıl bakacağını düşünüyorsun ama rabbim o gücü kudreyi sende görmese eminim vermezdi.şimdi olmasın diyorsun ama eminim kan testşnde de net sonuç çıkarsa artk sağlıklı olsun da gerisi boş diyeceksin
Aynen doğru diyorsun kesinlikle öyle derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar