Sorum var Test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,937 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kızımın annesiyim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen doğru ve de Gökçede hastanede öğrenmiştim sonuçları aldım doktorun kapısında bekliyorum nasıl hıçkıra hıçkıra ağlıyordum tutamıyordumda kendimi hemşire çıktı dışarı bana dedi kız sen niye ağlıyorsun kağıdı aldım baktı dedi. Bak sonunda hamilesin ya orda ben sahada koptum eşim beni susturmaya çalışıyor herkes bana bakıyor hemşire sonra hemen bizi çağırdi zaten içeri durum beni sakinleştirdi şimdi diyorsunuz sen niye o kadar ağlıyordun Gökçe olana kadar Bizim görmediğimiz hastane kalmadı 2 yıl sonra oldu biz çok istiyorduk herkes soruyordu hamilemisin hamilemisin diye zaten onlar öyle dediğinde daha kötü oluyordum sabahlara kadar namaz kılıp ellerimi açıp dualar ederdim 2 yıl boyunca şimdi de Allah veriyor beğenmiyorum insanoğlu nankör dememişler 😒🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün verdim kan yarın çıkıyor e nabiza baktım görünmüyor
Ah canım benim üzülme lütfen çok şükür rabbim vermiş evlat herşeyin hayırlısı olsun inşallah üzülme canım benim bunda da hakkında ne hayırlısı ise onu versin rabbim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen hastane hemen veriyor sonucu 2 saatte çıkıyor ama maalesef sağlık ocağından geç çıkıyor
Sağlık ocağında sabah kanlar alınır öğleye kadar öğleden sonra en laboratuvara gider çalışılıp sonucun çıkması mesai bitimine denk geliyor o yüzden ertesi gün diyorlar bu durum yoğunluğa göre de değişiyor tabi

Tüm sayfalar yüklendi.