Sorum var Uvey baba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Uvey baba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,797 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uvey baba
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle ama hiç deyilse oğlum için katlanırım onlara en azı dan şiddet görmüyordum ismailden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle evet ama hiç deyilse kaynanam sahip çıkar bana yine iyi kötü zaten kaynanam geldi hastaneye yanıma
Şiddet sadece vurmakla olmaz canım bunun bilincine var . İsmail sana şiddetten daha beterini yaptı ve yapıyorda ileride kaynanan ölümce ne yapacaksın peki ? Bilmiyorum sen bilirsin ama ben olsam öyle yapmak yerine devlete sığınırdım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Öyle ama hiç deyilse oğlum için katlanırım onlara en azı dan şiddet görmüyordum ismailden

Öyle evet ama hiç deyilse kaynanam sahip çıkar bana yine iyi kötü zaten kaynanam geldi hastaneye yanıma
Şiddetmi görüyorsun annenden üvey babandan 🙁canım ismail kurtuluşun değil yaşın küçük önünde daha çok güzel günlerin olacak hep böyle olacak değil bebeğin biraz büyüsün çalışır ev tutarsın bakarsın kendinede bebeğinede kimseye muhtaç değilsin

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
K
N

Niye çocuğu omu yapmış da bırakıp gidecekmişsin ? Ya annene ne demeli kocasına bu kadar mı kör kütüp aşık kızının rahatsız olduğunu göremiyor. İsmail sence kurtuluş mu resmen kendini yağmurdan kaçarken doluya vuracaksın ? En mantıklısı o kadar gitmek istiyorsan kadın sığınma evi.. hem üvey baban kim ya senin telefonunu kurcalama hakkını kendinde buluyor . Edep denilen bir şey var bu üvey babanda yok anlaşılan … özel değilse kendi öz baban nerede
Katılıyorum ya canım bende merak ettim

B
Üvey babam sürekli benimle uğraşıyor onun yüzündende geri gitmek istiyorum kocamın yanına üvey babamla sürekli olarak tartisiyoruz sürekli telefonuma bakiyor ismail hakkında da benimle dalga geçiyor devamli bide her tartışmada cocu bırak nereye gidiyorsun git diyor napicami sadirdim annemde sürekli onu tutuyor 😔 geri gidesim var artk hem oğlumda babasız kalsin ıstemiyorum da
Bencede iyisi kadın sığınma evi 🙁

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Şiddet sadece vurmakla olmaz canım bunun bilincine var . İsmail sana şiddetten daha beterini yaptı ve yapıyorda ileride kaynanan ölümce ne yapacaksın peki ? Bilmiyorum sen bilirsin ama ben olsam öyle yapmak yerine devlete sığınırdım
Abla devlet 2 gun so ra siginmadan çıkartıyor sığınma evinden sonra ben nereye gidicem bi başıma oğlumla bide onun öyle bi yani var kaynanamin yanında olsam bile yine efeye ben bakicam

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Abla devlet 2 gun so ra siginmadan çıkartıyor sığınma evinden sonra ben nereye gidicem bi başıma oğlumla bide onun öyle bi yani var kaynanamin yanında olsam bile yine efeye ben bakicam
Bunu kim diyor ya ben çok merak ediyorum devlet bu zamana kadar ona sığınan hangi kadına arka çıkmamış. Ya daha dün gördüm 2 aylık hamile kadın şiddet gördüğü için sığınma evine kaçmış 1 aydır duruyormuş . Senin orda olduğunu sen söylemek istemezsen devlet ağzını dahi açmıyorken nasıl oluyorsa bu devlet kadını iki gün sonra sokağa atabilir . Şöyle sözlere itibar etmeyin .

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bunu kim diyor ya ben çok merak ediyorum devlet bu zamana kadar ona sığınan hangi kadına arka çıkmamış. Ya daha dün gördüm 2 aylık hamile kadın şiddet gördüğü için sığınma evine kaçmış 1 aydır duruyormuş . Senin orda olduğunu sen söylemek istemezsen devlet ağzını dahi açmıyorken nasıl oluyorsa bu devlet kadını iki gün sonra sokağa atabilir . Şöyle sözlere itibar etmeyin .
Doğru hatta iş bile veriyorlar öğretiyorlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen òyle çok doğru

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar