Sorum var Uvey baba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Uvey baba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,800 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uvey baba
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Allahım bu adam mal mı 🤦🏻‍♀️. Ne demek ne oldu ya hani sen ayarlardır görmediği karısısın ya hani çocuğunun annesisin ya . Ay Allahım bu İsmail kaç yaşında canım bunun annesi babası ablası buna hiç mi nasihat etmiyor . Bu adam evlilik ne yuva ne biliyor mu ya
38 ine girdi abla o bu aya ocağın 15 imde ismail 19 undada efe doğdu abla zaten abla ismailide ben geri geliyim diye kaynanamlar ikna etmişler dün aksam gorumcem söyledi bana

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
C
Allahım bu adam mal mı 🤦🏻‍♀️. Ne demek ne oldu ya hani sen ayarlardır görmediği karısısın ya hani çocuğunun annesisin ya . Ay Allahım bu İsmail kaç yaşında canım bunun annesi babası ablası buna hiç mi nasihat etmiyor . Bu adam evlilik ne yuva ne biliyor mu ya
Cidden ya dünya yansa umrunda olmaz tabiri cuk diye oturmuş karısı mesaj atmış gel beni al diye birde ne oldu diyor şaka gibi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
38 ine girdi abla o bu aya ocağın 15 imde ismail 19 undada efe doğdu abla zaten abla ismailide ben geri geliyim diye kaynanamlar ikna etmişler dün aksam gorumcem söyledi bana
38 mi . Canım 20 yaş mı var aranızda sizin yoksa sen yaşını yanlış mı yazdın 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar