Sorum var Uvey baba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Uvey baba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,797 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uvey baba
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ayşenur abla ben küçükken annem le gitmiştik kardeşlerimde bizdeydi ben ordan biliyorum abla telefon bile yasak orda kadınlar in bazıları orda kaçak telefon kullanıyorlar
Bunu kim diyor ya ben çok merak ediyorum devlet bu zamana kadar ona sığınan hangi kadına arka çıkmamış. Ya daha dün gördüm 2 aylık hamile kadın şiddet gördüğü için sığınma evine kaçmış 1 aydır duruyormuş . Senin orda olduğunu sen söylemek istemezsen devlet ağzını dahi açmıyorken nasıl oluyorsa bu devlet kadını iki gün sonra sokağa atabilir . Şöyle sözlere itibar etmeyin .

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşenur abla ben küçükken annem le gitmiştik kardeşlerimde bizdeydi ben ordan biliyorum abla telefon bile yasak orda kadınlar in bazıları orda kaçak telefon kullanıyorlar
Onu bende biliyorum kuzum . Senin çıkarıyorlar demen yanlış diyorum normalde 6 ay kalııçyorsun orada senin güçlenme biçimine ve çocuğun varsa onun durumuna göre bu süre uzatılıyor .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bilmiyorum midem bayılacak gibi 🤦🏻‍♀️

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
V
Onu bende biliyorum kuzum . Senin çıkarıyorlar demen yanlış diyorum normalde 6 ay kalııçyorsun orada senin güçlenme biçimine ve çocuğun varsa onun durumuna göre bu süre uzatılıyor .
Allaha abla artk ne yapacağımı şaşırdım ismail lede yazdim gel beni al diye niye ne oldu diye sordu bana

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
V

Allaha abla artk ne yapacağımı şaşırdım ismail lede yazdim gel beni al diye niye ne oldu diye sordu bana
Allahım bu adam mal mı 🤦🏻‍♀️. Ne demek ne oldu ya hani sen ayarlardır görmediği karısısın ya hani çocuğunun annesisin ya . Ay Allahım bu İsmail kaç yaşında canım bunun annesi babası ablası buna hiç mi nasihat etmiyor . Bu adam evlilik ne yuva ne biliyor mu ya

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yediğin seymi dokundu acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bilmiyorum midem bayılacak gibi 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar