Sorum var Uvey baba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Uvey baba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,800 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uvey baba
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Üvey babandan nefret ettim nedense adam bana anlattığın kadarı ile hiç normal gelmiyor. Neyse konuş bakalım İsmail ile ne diyim kuzum iki ucu da …. Resmen
Abla adam ruh hastası resmen ismailin bana yaptıklarından sonra üvey babamın bana yapicak olduklarına buydu zaten hiç deyilse ismailin yanında kafa dinlerim oğlum a bakarım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İsmail ile arandaki mesele anneni alakadar eder ama üvey baban o konuda dış kapının dış mandalı canım. Telefonuna şifre koy sen telefonu eline alsa dahi şifreyi girme
Alıyor vallaha abla surekli sifreyide kaldırtiriyor bana telefonumdan yarım saat önce odaya girdi yanima dedi telefonu alcam senden dedi gitdi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Abla adam ruh hastası resmen ismailin bana yaptıklarından sonra üvey babamın bana yapicak olduklarına buydu zaten hiç deyilse ismailin yanında kafa dinlerim oğlum a bakarım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alıyor vallaha abla surekli sifreyide kaldırtiriyor bana telefonumdan yarım saat önce odaya girdi yanima dedi telefonu alcam senden dedi gitdi
Canım üvey baban yanlış anlama ama normal değil ne bileyim tepkileri filan ? Sana karşı tavrı nasıl peki yani yaklaşım tarzı 🤦🏻‍♀️

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Canım üvey baban yanlış anlama ama normal değil ne bileyim tepkileri filan ? Sana karşı tavrı nasıl peki yani yaklaşım tarzı 🤦🏻‍♀️
Psikopat ruh hastası çay istiyo koyuyorum sunu yap bunu yap diyor yapiyorum genede dayak yiyorum dayanamıyorum artık bu sabah farketdim yüzümün bi kenarında morluk var

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen abla o yüzdende ismailin yanına geri gidicem
Canım benim ya kimbilir ne durumdasim inan yakinimda olsa elimden ne gelirse yardımcı olurdum ismailde onu gibi Allah o pisliği inşallah ıslah eder kandil günü ağır konuşmak istemiyorum.annen nasıl bir anne bence hiç anne değil zaten durma annenin yanında buna nasıl müsade bu kadarmi kocaci birisi yazıklar olsun evlati şiddet görüyor herkes ne yazikki anne olamıyor canım kesinlike o evde hiç durma kötü dusnmek istemiyorum üvey baban denecek mahluktan başka şeylerde beklerim adı kopek

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya kimbilir ne durumdasim inan yakinimda olsa elimden ne gelirse yardımcı olurdum ismailde onu gibi Allah o pisliği inşallah ıslah eder kandil günü ağır konuşmak istemiyorum.annen nasıl bir anne bence hiç anne değil zaten durma annenin yanında buna nasıl müsade bu kadarmi kocaci birisi yazıklar olsun evlati şiddet görüyor herkes ne yazikki anne olamıyor canım kesinlike o evde hiç durma kötü dusnmek istemiyorum üvey baban denecek mahluktan başka şeylerde beklerim adı kopek
Abla hiç deyilse şiddet uygulamıyordu şiddete karşıydı hem ogluda var hem oğlum içinde iyi olur

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Psikopat ruh hastası çay istiyo koyuyorum sunu yap bunu yap diyor yapiyorum genede dayak yiyorum dayanamıyorum artık bu sabah farketdim yüzümün bi kenarında morluk var
Annen ne yapıyor peki o adam sana vururken ? Bu kadar mı uçkuruna düşkün bir anne de kocasına laf etmiyor ? Yazık onun gibi anneye çok yazık . Herkes anne olmamalı diye boşa demiyoruz işte… hastaneye gidebilirsen darp raporu al ve evet ismailin yanında şiddet görüyor muydun görmüyorisen İsmail’e olanı biteni anlat üvey babandan şiddet gördüğünü de söyle . Hem ona hem polise asla üvey babam vs annem şunu düşünür bunu düşünür deme şikayet etki senden sonra ki kardeşlerin de şiddetns maruz kalmasın o pis caninin .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar