Sorum var Uvey baba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Uvey baba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,800 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uvey baba
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Üvey babam sürekli benimle uğraşıyor onun yüzündende geri gitmek istiyorum kocamın yanına üvey babamla sürekli olarak tartisiyoruz sürekli telefonuma bakiyor ismail hakkında da benimle dalga geçiyor devamli bide her tartışmada cocu bırak nereye gidiyorsun git diyor napicami sadirdim annemde sürekli onu tutuyor 😔 geri gidesim var artk hem oğlumda babasız kalsin ıstemiyorum da
Ne diyeceğimi bilemedim gerçekten çok üzüldüm 🥺 Allah yardımcin olsun sana hayırlı Bir kapı açsın inşallah 🤲❤️

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ne diyeceğimi bilemedim gerçekten çok üzüldüm 🥺 Allah yardımcin olsun sana hayırlı Bir kapı açsın inşallah 🤲❤️
Insallah abla saol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmesine gerek yok ama işte kuzum . Adam kaç aydır seni görmüyor mazeret uydurup bile gelmesi lazımdı şimdiye
Öyle ablam ama o gelse bile üvey babamla ikiside birbirine gıcık olmuşlar

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Insallah abla saol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üvey babandan nefret ettim nedense adam bana anlattığın kadarı ile hiç normal gelmiyor. Neyse konuş bakalım İsmail ile ne diyim kuzum iki ucu da …. Resmen

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İsmail ile arandaki mesele anneni alakadar eder ama üvey baban o konuda dış kapının dış mandalı canım. Telefonuna şifre koy sen telefonu eline alsa dahi şifreyi girme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar