Sorum var Uyku egitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Salih'in annesi tarafından oluşturulan Uyku egitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 467 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku egitimi
Konbuyu başlatan Salih'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu gece başladım elhamdülillah dediklerimi anladığı için çok aglamadi biraz uzun sürdü iyumasi ama olsun uyudu sonunda
Şükür canım asla pes etme bak minik de yardımcı oluyor o uyuma süresi gittikçe azalacak korkma bşr bakmışsın koyar koymaz uyumuş

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şükür canım asla pes etme bak minik de yardımcı oluyor o uyuma süresi gittikçe azalacak korkma bşr bakmışsın koyar koymaz uyumuş
Ay insaAllah canım ya bugunde hep birer saatte uyudu bakalım ne zaman uyuma süreleri azalacak. bugün ilk defa o uyurken is yaptım ne büyük rahatlik mis

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay insaAllah canım ya bugunde hep birer saatte uyudu bakalım ne zaman uyuma süreleri azalacak. bugün ilk defa o uyurken is yaptım ne büyük rahatlik mis
Yavaş yavaş uykusu düzene girecek emin ol hatta bir kere uyuyacak gün içinde ve o süre 3 4 saati bulacak azıcık daha sabret

Tüm sayfalar yüklendi.