Uykuya doymuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Uykuya doymuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,578 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykuya doymuyorum
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin ilk başlarında gibi uyku sorunu var gece aralıksız uyuyorum kalçayı yapıp tekrar uyuyorum akşama doğru 4 gibi yine uyuyorum çok yorgun hissediyorum ne yersem uykum geliyor 31hafta gebelikte böyle mi oluyor
Bende aynı durumdayım 31 haftalıgim ve 1 haftadır geri döndüm başa habere uyumak istiyorum hamileliğin basindada hep uyurdum şuan gene ayniyim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sen bensin 😅😅 akşam 7.5 8 gibi yatıyoruz 11 gibi uyanırım gece 2 gibi uyurum sabah 6 da eşim gelir 8 gibi tekrar yatarım öğlen 2 veya 3 e kadar fırsat buldukça uyuyorum 😅😅

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin ilk başlarında gibi uyku sorunu var gece aralıksız uyuyorum kalçayı yapıp tekrar uyuyorum akşama doğru 4 gibi yine uyuyorum çok yorgun hissediyorum ne yersem uykum geliyor 31hafta gebelikte böyle mi oluyor
Canım hamile kaldım doğuma kadar bende öyleydim sürekli bi halsizlik yorgunluk uyku hali vardı kafam kalkmıyordu doğduğu gibi geçiyor merak etme

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorun bende de var gece 1 gibi uyuyorum sabah 6 gibi uyanıyorum sonra 11 kadar tekrar uyuyorum oglende 2 den 4 e kadar tekrar uyuyorum çok yorgun hissediyorum kendimi 🙂 bu arada bende 13 haftalık hamileyim prilam Dr kullanıyorum yan etkilerinde uyku yazıyor 🙂sizde kullandiginiz bı ilaç varsa onun yan etkisi de olabilir
Prilam uyku yapıyor ben o yüzden kullanmadım çok

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sen bensin 😅😅 akşam 7.5 8 gibi yatıyoruz 11 gibi uyanırım gece 2 gibi uyurum sabah 6 da eşim gelir 8 gibi tekrar yatarım öğlen 2 veya 3 e kadar fırsat buldukça uyuyorum 😅😅
🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hamile kaldım doğuma kadar bende öyleydim sürekli bi halsizlik yorgunluk uyku hali vardı kafam kalkmıyordu doğduğu gibi geçiyor merak etme
Canımm nasılsın bebegin nasıl keyifleriniz yerindemi🤗💞💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm nasılsın bebegin nasıl keyifleriniz yerindemi🤗💞💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar