Uykuya doymuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Uykuya doymuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,575 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykuya doymuyorum
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy canım benim kıyamam ya 😔o ilk aylar çok zor kuzum allah sabır versin hele uykusuzluk 😣insallah bir an önce toparlar minik melek😇🙏🏻
İyiyiz çok şükür canım 8 günlük oldu bugün uyku düzeni yok desem yeridir çok ağlıyor durmuyor. Emiyor ama ilk doğduğunda hastaneden çıkmadan kilo kaybı başladı 150 gram verdi 1 günde o yüzden çıkarmadılar takip altında kalacak diye 3 gün falan yattık hemen hemen, idrar yolu enfeksiyonu varmış onunla uğraşıyoruz. Doğduğundan beri çıkamadık hastanelerden anlayacağın canım buna da şükür canı sağolsun iyi olsun bir an önce de uykusuzluğa razıyım ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür kuzum iyi olmaya çalışıyoruz az bi kendine gelse toparlasa daha iyi olacağım da

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynıyız kuzum gece 4 5 de uyuyorum 7 de oğlum için kalkıyorum okula hazırlık daha da töbe ki uyku gözüme girsin 🙂
Gittin mi kontrole cnm ben bugün gittim bebek dönmemiş başı yukarıda diğer değerlerde şükür sıkıntı çıkmadı gelişimi iyi dedi

Gittin mi kontrole cnm ben bugün gittim bebek dönmemiş başı yukarıda diğer değerlerde şükür sıkıntı çıkmadı gelişimi iyi dedi
Başı yukarıda olduğu için mideye baskı yapıyo dedi

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank

Kuzum gitmedim tekrar Telefonla sonuçları söyledi. İdrarda kan, şeker yüksek takip yapılacak eğer bi sıkıntı olursa tekrar yükleme yapılacak , tansiyon takibi yapılacak(ki benim tansiyonum düşük Allahtan) kan hiç kalmamış vücutta 2 doz ilaç içilecek, 2 günde bir nst ye girilecek sıkıntı çıkarsa bebek erken alınacak ciğer geliştirici iğne vurulacakmış. Pazartesi es doktora gidecem doğum mevzusunu konuşmak için

Bebek baş gelişi benim 🥺 bi de eşimle sıkıntılarım var bu ara o diyor git memlekette doğur şimdiden götüreyim ama oğlan burda kalsın annem gelsin yanımıza ben çocuğun psikolojisi bozulur diyorum o zaman burda doğum yap diyor burda doktorlar hiç iyi değil şaştım ya

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gitmedim tekrar Telefonla sonuçları söyledi. İdrarda kan, şeker yüksek takip yapılacak eğer bi sıkıntı olursa tekrar yükleme yapılacak , tansiyon takibi yapılacak(ki benim tansiyonum düşük Allahtan) kan hiç kalmamış vücutta 2 doz ilaç içilecek, 2 günde bir nst ye girilecek sıkıntı çıkarsa bebek erken alınacak ciğer geliştirici iğne vurulacakmış. Pazartesi es doktora gidecem doğum mevzusunu konuşmak için

Bebek baş gelişi benim 🥺 bi de eşimle sıkıntılarım var bu ara o diyor git memlekette doğur şimdiden götüreyim ama oğlan burda kalsın annem gelsin yanımıza ben çocuğun psikolojisi bozulur diyorum o zaman burda doğum yap diyor burda doktorlar hiç iyi değil şaştım ya
Mutlaka düzenli kontrole git ihmal etme değerlerin bu hale gelmiş doktor hiç mi farkına varmamış benimde kan sıkıntım var her Dr a gittiğimde kontrol ediyo bildiği için ya memlekette olsa rahat edersin doktorlar gerçekten iyi bizim oranın ama çocuk da sensiz olmaz annesiz dayanmaz şu bi ayı da atlatsan en azından bebek doğuma hazır hale gelirdi

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka düzenli kontrole git ihmal etme değerlerin bu hale gelmiş doktor hiç mi farkına varmamış benimde kan sıkıntım var her Dr a gittiğimde kontrol ediyo bildiği için ya memlekette olsa rahat edersin doktorlar gerçekten iyi bizim oranın ama çocuk da sensiz olmaz annesiz dayanmaz şu bi ayı da atlatsan en azından bebek doğuma hazır hale gelirdi
Kuzum valla bende şaştım annem de diyor ev senin evin ama işte bende kendi evimde yapmak istiyorum ya çok karışığım kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar