Uykuya doymuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Uykuya doymuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,544 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykuya doymuyorum
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın bebek nasıl? Kaç gun oldu doğalı? Uyku düzeni nasıl? Emziriyormusun bebişi sütün yetiyomu 😇😇😇😇
İyiyiz çok şükür canım 8 günlük oldu bugün uyku düzeni yok desem yeridir çok ağlıyor durmuyor. Emiyor ama ilk doğduğunda hastaneden çıkmadan kilo kaybı başladı 150 gram verdi 1 günde o yüzden çıkarmadılar takip altında kalacak diye 3 gün falan yattık hemen hemen, idrar yolu enfeksiyonu varmış onunla uğraşıyoruz. Doğduğundan beri çıkamadık hastanelerden anlayacağın canım buna da şükür canı sağolsun iyi olsun bir an önce de uykusuzluğa razıyım ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm nasılsın bebegin nasıl keyifleriniz yerindemi🤗💞💞

Canımm nasılsın bebegin nasıl keyifleriniz yerindemi🤗💞💞
Şükür kuzum iyi olmaya çalışıyoruz az bi kendine gelse toparlasa daha iyi olacağım da

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bebeeyin kızmı?
Hayir erkek

Canım hamile kaldım doğuma kadar bende öyleydim sürekli bi halsizlik yorgunluk uyku hali vardı kafam kalkmıyordu doğduğu gibi geçiyor merak etme
Anlasilan doguma kadar boyle gidecek sanirim

Bende aynı durumdayım 31 haftalıgim ve 1 haftadır geri döndüm başa habere uyumak istiyorum hamileliğin basindada hep uyurdum şuan gene ayniyim
Hayirlisi olsun yemek yerken bile uykum geliyor normal mi yani

Bende 13 haftalik hamileyim inanki uykuya dedigin gibi bende doyamiyorum gündüz yemek falan yapamiyorum cünkü sızıyorum resmen aniden oda doktora sordum normal dedi bana 😊
Uyumayinca insan zombi gibi oluyor

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Anlasilan doguma kadar boyle gidecek sanirim

Hayirlisi olsun yemek yerken bile uykum geliyor normal mi yani

Uyumayinca insan zombi gibi oluyor
Benim öyle oldu canım doğum olduğu gibi geçti ama

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin ilk başlarında gibi uyku sorunu var gece aralıksız uyuyorum kalvaltiyi yapip tekrar uyuyorum akşama doğru 4 gibi yine uyuyorum çok yorgun hissediyorum ne yersem uykum geliyor 31hafta gebelikte böyle

Hamileliğin ilk başlarında gibi uyku sorunu var gece aralıksız uyuyorum kalvaltiyi yapip tekrar uyuyorum akşama doğru 4 gibi yine uyuyorum çok yorgun hissediyorum ne yersem uykum geliyor 31hafta gebelikte böyle mi oluyor
Aynı durumdayım kafamı kaldıramıyorum beş dk diye yatıp iki saat uyuduğum oluyo:))yemek içmek olmasa sabaha kadar yatarım herhalde bu bi süreç sanırım böyle giderse hiç iyi olmucak çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.