Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,421 kez görüntülenmiş, 186 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Yok kiz birşey yapmıyorum ki doğal.seyler yiyorum baharatlR filan
Olsun cnm önlem al ama miğdene dokunacak şeyleri tüketme ama biliyonmu sana bir öneride bulunmak isterim bak ben nisandan sonra diyodum ki kilo vercm vercem hiç pes etmedim ve kilo verdim dügünüme kadar nişanda 73 kiloydum dılügünume 1ay kala 62 kiloya düştüm ablam Gamze az çok bilir ben aşırı bir şekilde eridim limon suyu ve limon sayesinde bak cnm bide ne ekmeği azalttim nede abur cubur nede şeker şeker içeren yiyecekleri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sen demedinmi gördükçe uykum geliyo diye uykun gelir diye attim bende🤣🤣🤣TM bı daha atmam başka ağzı yamuk üzgün emoji bakicam varsa onlardan kullanırım bunu gözleri çok çok baygın haklısın ya valla 🤣🤣🤣
Eee yanii😅😅😅😅🥴🥴

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ben sebze çorbası yaptım birde mozaik pasta ana yemek yapamadım kararsız kaldım ne bilim size soracaktim TLf elime alamiyom malum sonra etli pilav yaptım aceleden

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Y
Olsun cnm önlem al ama miğdene dokunacak şeyleri tüketme ama biliyonmu sana bir öneride bulunmak isterim bak ben nisandan sonra diyodum ki kilo vercm vercem hiç pes etmedim ve kilo verdim dügünüme kadar nişanda 73 kiloydum dılügünume 1ay kala 62 kiloya düştüm ablam Gamze az çok bilir ben aşırı bir şekilde eridim limon suyu ve limon sayesinde bak cnm bide ne ekmeği azalttim nede abur cubur nede şeker şeker içeren yiyecekleri
Aa naptın peki bir günde ne kadar tükettim limon ben de çok istiyorum yaaaa kilo vermek 85 im 70 olsam yeter boyumda var ya kaldırırim en çok ta zoruma giden dolap dolu elbise daha üzerinde etiketi olan elbiseler var giyinemuyorum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Yok kiz birşey yapmıyorum ki doğal.seyler yiyorum baharatlR filan

Benimde kız kardeşim çok kullanıyo o emojiyi bende hep.gulerdim o emojiye komigime gidiyor nedense
😅😅😅🥴

Ben sebze çorbası yaptım birde mozaik pasta ana yemek yapamadım kararsız kaldım ne bilim size soracaktim TLf elime alamiyom malum sonra etli pilav yaptım aceleden
İyi yapmışsın afiyet olsun ellerine sağlık adaşım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
İyi yapmışsın afiyet olsun ellerine sağlık adaşım
Y

Aa naptın peki bir günde ne kadar tükettim limon ben de çok istiyorum yaaaa kilo vermek 85 im 70 olsam yeter boyumda var ya kaldırırim en çok ta zoruma giden dolap dolu elbise daha üzerinde etiketi olan elbiseler var giyinemuyorum
Bak canım bir sürahinin içine limon dilimle 3 tane limonu önce sık sonra suyun içine at ve bunu her susadığında yerine tüket yani günde en az 6 veya 8 bakdak tüketmen lazım He bide tuvaletten zor çıkarsın betobolizmayı çok hızlandırıyor

Tüm sayfalar yüklendi.