Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,423 kez görüntülenmiş, 186 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
@Çağnur.klcarsln canım başka nasıl verdin peki başka naptın
Aşkım valla sadece onu yaptım He benim mi bir tek bilmiyorum ama zayıflamamın ardından hani düğünden sonra yani az kilo aldım ama göbeğim hiç çıkmadı hiç oda neden yağlar eridiği içinmiş cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa o kimsenin evine gitmez yemek yemez kızlarının evine bile sürekli bana geliyor ve dile de getiriyor benim gibi yemek yapıyorsun der sanki ben yapmışım diyor o kadar mutlu oluyorum ki çünkü o gerçekten çok lezzetli eli ve çok güzel yemekler yapıyor günde 3 4 çeşit ağır yemek yapıyor abla düşün hergun öyle evlendiğim.gunden beri öyle hamarat kendi ekmek yapiyor.tandir ben onu ilk gördüğüm de eşimin ablası sanmıştım anneniz nerde diye sordum hatta o an çok utanmıştım hatta çok bakımlı çok genç derler ya çalışan Demir paslanmaz doğru valla

Yok canım öyle bir sorunum nedenli kötümü
Yok ya belki sende kabızlık yapar ya başta öyle oluyo da sonra afedersin cnm çok ishale çeviriyo içini de bir güzel tmizliyo valla

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aşkım valla sadece onu yaptım He benim mi bir tek bilmiyorum ama zayıflamamın ardından hani düğünden sonra yani az kilo aldım ama göbeğim hiç çıkmadı hiç oda neden yağlar eridiği içinmiş cnm

Yok ya belki sende kabızlık yapar ya başta öyle oluyo da sonra afedersin cnm çok ishale çeviriyo içini de bir güzel tmizliyo valla
Yaaa ne güzel 💝 inşallah bende faydasını görürüm vallaa çok dua edicem.sana ♥️♥️♥️

Tüm sayfalar yüklendi.