Üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,475 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Üzgünüm
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Desem mi demesem mi.bilemedim 🥺 dün akşam Hülya oğlunun birisini kaybetti 🥺 dua edelim öbürü iyi olsun inşallah Hülya toparlansn çok üzgün Allah yardım etsin gerçekten bnde o duyguları yaşadım Allah kimseye yaşatmasın ya 🥺
Ben de düşündüm post acmayi ama belki demek istemez diye geri durdum cok zor arkadaslar dua edelim lütfen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar bugün imkanı olan Adet olmayan kur'an-ı Kerim bilen Türkçe mealinden de olur Ee Hülya'ya ve bebekleri için Kur'an okuyup göndersek okuyan arkadaşlarımız da okudum diye bize bildirse çok çok mutlu oluruz Yasin Olur diğer sureler olur

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben de düşündüm post acmayi ama belki demek istemez diye geri durdum cok zor arkadaslar dua edelim lütfen
Bnde çok üzgünüm öbürüne dua edelim o Hülyama umut olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bugün imkanı olan Adet olmayan kur'an-ı Kerim bilen Türkçe mealinden de olur Ee Hülya'ya ve bebekleri için Kur'an okuyup göndersek okuyan arkadaşlarımız da okudum diye bize bildirse çok çok mutlu oluruz Yasin Olur diğer sureler olur
Evet katılıyorum hepimiz de okuyalım bol bol 🥺 öbürü şifasını bulsun anneye umut olsun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen canım benim aynen Dün gece şuurum gitti yani

Evet katılıyorum hepimiz de okuyalım bol bol 🥺 öbürü şifasını bulsun anneye umut olsun
Aynen kızlar yani en fazla bir saatiniz alır top topu yarım saatinizi alır lütfen el birliği ile güzel bir dua edip gönderelim arkadaşımıza ve bebeğini

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Desem mi demesem mi.bilemedim 🥺 dün akşam Hülya oğlunun birisini kaybetti 🥺 dua edelim öbürü iyi olsun inşallah Hülya toparlansn çok üzgün Allah yardım etsin gerçekten bnde o duyguları yaşadım Allah kimseye yaşatmasın ya 🥺
Off ya 🥺🥺Allahım sabır versin inşallah 🙏🏻 çok üzüldüm 🥺. İnşallah diğeri sağ Salim hastaneden çıkar yarabbiö diğer evladını annesine babasına bağışlasın 🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen canım benim aynen Dün gece şuurum gitti yani

Aynen kızlar yani en fazla bir saatiniz alır top topu yarım saatinizi alır lütfen el birliği ile güzel bir dua edip gönderelim arkadaşımıza ve bebeğini
Bnmdeee ve hala yok 🥺🥺🥺 okuyalım Aynen Hülyayi Çok seviyorum canım arkadaşım Allah yardımcısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar