Vajinal daralma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Vajinal daralma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,063 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal daralma
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
Kegel egzersizleri var, spor yaparak oradaki kasları çalıştıği zaman oradaki kaslar kendini toparlar, toparlamaz ise estetik yaptırırsın. Dar veya geniş olması senin için problem değil eşin açısından düşünüyorsan gitsin o estetik olsun sen bı daha bu ak altına yatma. :)
Ya Allah aşkına😂 peki ya ben insan diyilmiyim😂😂😂😊😊😊😊
Estetik haa rüyamda görürüm. Estetikmiş kaynanam da onu diyo😀

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ayy allah korusun ben sirami sana veriyom artik😂😂 2 5 yil içinde baya bi yiprandim 2 kez düşük yaptim 2 kez de dogum olucak kendimi sıkı bi korunmaya almam lazim😂😂
Aaa senin gerçekten dinlenmen lazım o zaman. zaten ne güzel genç anne olmuşsun bende inşallah bi 3 4 yaşlarına girince 2.yi yapar sonlandırırım 😂😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Aaa senin gerçekten dinlenmen lazım o zaman. zaten ne güzel genç anne olmuşsun bende inşallah bi 3 4 yaşlarına girince 2.yi yapar sonlandırırım 😂😂
Aslında 3. Yada 4. Yasini bekleme bence yani 2.yi düşünüyorsan araya fazla yas girmesin 2 si birlikte büyürler yani ben oyle yaptim çok mantikli geldi bana kizim 2 yasina girince oglum olucak hem arkadas hem kardes olurlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rekoru ben kərmışım 2017 - 2021 3 kürdaj 2 dogum ve şuanda 23 haftalık gebelik😃
6. hamilelik yani😮😛😛

Rekoru ben kərmışım 2017 - 2021 3 kürdaj 2 dogum ve şuanda 23 haftalık gebelik😃
6. hamilelik yani😮😛😛

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aslında 3. Yada 4. Yasini bekleme bence yani 2.yi düşünüyorsan araya fazla yas girmesin 2 si birlikte büyürler yani ben oyle yaptim çok mantikli geldi bana kizim 2 yasina girince oglum olucak hem arkadas hem kardes olurlar

6. hamilelik yani😮😛😛

6. hamilelik yani😮😛😛
Memurluk sınavlarına hazırlandığım için 2.de olursa hiç çalışmam bu sefer o yüzden biraz ara vermek zorundayım 😂 zaten sütten kesmeden ve bezi bırakmadan yapmayı düşünmüyorum pek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar