Vajinal daralma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Vajinal daralma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,070 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal daralma
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
Selam arkadaşlar bir az özel olucak ama dogumdan sonra vajinayı nasıl sıkılaşdırdınız ya dogurdukdan sonra bu konu hakda napmayı düşünüyorsunuz?🤔🤔
Bence dogumdan sonra en çok bu sorunu yaşıyoruz🥺

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Peki sen napdın? Her dogumdan sonra vajina genişler de .. ben dogal yollarla napa bilirim
Canm bnm her iki doğumdada dikişlerim oldu ebem dikmeme izin vermezsen çok iğrenç geniş kalır dedi doğumdan sonra kontrole gittiğimdede doktor muayene etti eskisinden iyi olmuş gayet iyi dedi yani afedersin ama sorun yok gayet iyi yani

Ç

Çilem Cüneyt ak

Guest
Selam arkadaşlar bir az özel olucak ama dogumdan sonra vajinayı nasıl sıkılaşdırdınız ya dogurdukdan sonra bu konu hakda napmayı düşünüyorsunuz?🤔🤔
Bence dogumdan sonra en çok bu sorunu yaşıyoruz🥺
İki doğumda da kesildi ve dikildi 3. Doğumunda yırtıldı kesilme olmadı ve yine dikildi vajina genişler lastik gibi açılır ve doğumdan sonra toparlar 40 gün içinde sıkıntı olmaz onun dışında genişleme olduğunu ve bu durumundan rahatsız olduğunu düşünüyorum sorundan buda kadın doğum doktoruna sor bakalım vardır illaki bı tedavi yöntemi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar