Vegaferon damla 4 aylık bebek kanlı kaka(resimli)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Vegaferon damla 4 aylık bebek kanlı kaka(resimli) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,158 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Vegaferon damla 4 aylık bebek kanlı kaka(resimli)
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ekli dosyayı görüntüle 3205kızlar kafayı yicem artık az kaldı yaa bugun damla verdim 2 damla sadece ve bu şekilde neden oluyo normal mi devam etmelimiyim başka bişeyden mi hastaneye gidim mi nolur yardım edin
Endişe edilecek birşey yok canım damladan sonra bu tür kaka olabilir dikkat edeceğin poposunda çatlak kanama varmı bu damla bazen kabızlık bazen ishal yapar zorlarsa poposu çatlayabilir. Vermeye devam et yarında aynı şekilde olursa farklı demir damlaları var onlardan alır kullanırsın. Aklına takılan birşey olursa dm den yaz bana

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Endişe edilecek birşey yok canım damladan sonra bu tür kaka olabilir dikkat edeceğin poposunda çatlak kanama varmı bu damla bazen kabızlık bazen ishal yapar zorlarsa poposu çatlayabilir. Vermeye devam et yarında aynı şekilde olursa farklı demir damlaları var onlardan alır kullanırsın. Aklına takılan birşey olursa dm den yaz bana
Bu kadar kan gelmesi normal mi kuzum peki damldan sonra bana ebe sadece kabızlık yada ishal yapar dediği için ben arkadala alerji olabilir demiştim 🤦🏻‍♀️iyi ki seni etiklemişiz

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden çok saol içimi rahatlattın 🙏🙏 iyiki burası var böyle biyer var çok saolun 😔🙏🙏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu kadar kan gelmesi normal mi kuzum peki damldan sonra bana ebe sadece kabızlık yada ishal yapar dediği için ben arkadala alerji olabilir demiştim 🤦🏻‍♀️iyi ki seni etiklemişiz
Yani bana kan gibi gelmedi ama damlanın etkisi gibi yarında takip etmek lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden çok saol içimi rahatlattın 🙏🙏 iyiki burası var böyle biyer var çok saolun 😔🙏🙏
Rica ederim canım. Yarında takip et devam ederse damla değişikliği alerji riski açısından da doktor kontrolü gerekebilir sen de bir kaç gün süt ürünleri tüketme bakalım alerjiyi ayırt etmek için bir ihtimal diye söylüyorum. Bana da dm den yaz

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Yani bana kan gibi gelmedi ama damlanın etkisi gibi yarında takip etmek lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım. Yarında takip et devam ederse damla değişikliği alerji riski açısından da doktor kontrolü gerekebilir sen de bir kaç gün süt ürünleri tüketme bakalım alerjiyi ayırt etmek için bir ihtimal diye söylüyorum. Bana da dm den yaz
Tamam çok teşekkür ederim yarında yine aynı şekilde verim ozaman tekrar yazarım sana tekrar teşekkür ederim iyi akşamlar

Tüm sayfalar yüklendi.