Vegaferon damla 4 aylık bebek kanlı kaka(resimli)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Vegaferon damla 4 aylık bebek kanlı kaka(resimli) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,149 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Vegaferon damla 4 aylık bebek kanlı kaka(resimli)
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Yani kesin vermem lazım tamam teşekkür ederim
Demir çok önemli eksikliği kan eksikliğine sebep oluyor ilerde eksikliği tamamlamak daha zor beyin gelişimini bile etkiliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer onu vermek istemiyor isen microfer ocean vr canım ben onu kullanıypdum hiç bşr sıkıntı olmadı ilaç devldt karşılamıyor doktoruna danışarak alabilirsin
Bu damla beni çok korkuttu bilmiyorum neden doktora sorup onu denemeliyim galiba çok teşekkür ederim 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Bu damla beni çok korkuttu bilmiyorum neden doktora sorup onu denemeliyim galiba çok teşekkür ederim 😔
Rica ederim canım o lanet damla kayra ya da baya köyü gelmişyi kabızlık 1hfata 1 hdta komple ishal en son doktordan bunu rica ettim şükür sorun uok şimdilik

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Sağlık ocağının verdiği damla vegaferon ben kullanmadım sidefer aldım onda bir yan etki görmedim tabi vücut alışana kadar az kabız oldu sonra toparladı

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağının verdiği damla vegaferon ben kullanmadım sidefer aldım onda bir yan etki görmedim tabi vücut alışana kadar az kabız oldu sonra toparladı
Anladım teşekkür ederim 😔 biraz korkuttu beni bu vegaferon nasıl bi yol izlemeliyim bilmiyorum kanama devam ederse daha kötü bişey olur mu evladıma yada vermezsem

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anladım teşekkür ederim 😔 biraz korkuttu beni bu vegaferon nasıl bi yol izlemeliyim bilmiyorum kanama devam ederse daha kötü bişey olur mu evladıma yada vermezsem
Kötü birşey olmaz canım Allah'ın izniyle stres yapma yarında bu şekilde kakası devam ederse doktora götür. Ben bir şişe kullandım sonra ek gıdaya geçince sulandırılmış pekmez verdim şimdi 1,5 yaşında jormal tahin pekmez veriyorum. Vermezsen ileri ki yaşantısında demir eksikliği olur bu da önemli bir vitamin vücut için

Tüm sayfalar yüklendi.