Vücud temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Vücud temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,750 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vücud temizliği
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar bir sey sorcam ben 36 haftaligim 34 haftalik ken agda yaptırdım kuaförde ama o hafta sancim cikti.doktora sormadım ama agdadan kaynaklı olabilir mi sizce ? 9 kasim dogumum var yine yaptırırım diyorum ufak ufak çıkmış

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar bir sey sorcam ben 36 haftaligim 34 haftalik ken agda yaptırdım kuaförde ama o hafta sancim cikti.doktora sormadım ama agdadan kaynaklı olabilir mi sizce ? 9 kasim dogumum var yine yaptırırım diyorum ufak ufak çıkmış
Ya bende yirmi yedi haftaligim agdayla yaptım şükür sıkıntı yaşamadım zaten ayda bir oluyor idare edcez artık 😄

Cnm kuaförde yaptirdiysan nasıl kasilirsn ki ztn kuaför yapıyor sen eğilip kalkmiyorsun 🙄

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 31+1 günlüğüz çok şükür bugün ağda günümdü ama çok zorlandım özel bolgemi göremiyorum biraz kendimi zorladım bebeğe zararı olurmu acaba kafama takıldı ya 🙄
Belki gülecek tiksineceksiniz ama ben eşime yaptırdım bende hep yaptiranlari kınardım ama inanin başka çaresi kalmıyor insanın eşime bacagimda öğretip bikini bölgemi yaptırdım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben agdaciya gidiyorum canim son ayima kadar gidecem bakalım tabi koca göbeğimle bi gun agda yatagndan düşmezsem 🤣🤣🤣🤣

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben jiletle almaya başladım görünmüyor hiç bir şekilde egilemiyorum bide göbeğimden dolayı eğilince ağrım oluyor etrafı korumalı olan biletler var ya onunla kolay alınıyor yara olup kanamiyor

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 31+1 günlüğüz çok şükür bugün ağda günümdü ama çok zorlandım özel bolgemi göremiyorum biraz kendimi zorladım bebeğe zararı olurmu acaba kafama takıldı ya 🙄
Aynı dert bende de var 18 haftalık hamileyim göbeğim büyük biraz normal değil bende egilemiyorum alamıyorum mecbur kuafore gidecem bu aydan sonra hep

Tüm sayfalar yüklendi.