Vücud temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Vücud temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,997 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vücud temizliği
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Aman ağda yapmayın ben de göbekten göremedim parçalandı Cok kanadı zor iyileşti bidaha töbe valla tüy dökücü kullanacağım doktor zararı yok dedi .
Canım bende tüy Dökücü kullanmayı düşündüm internette araştırdım hamilelerde tavsiye edilmiyor direk deri altına geçtiği için doktora sordum diyorsun sakıncası yoksa bendemi öyle yapsam bilmiyorum ki bilemedim ağda zor oluyor ve bir de benim genital bölge de varislerim çok fazla var korkuyorum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Belki gülecek tiksineceksiniz ama ben eşime yaptırdım bende hep yaptiranlari kınardım ama inanin başka çaresi kalmıyor insanın eşime bacagimda öğretip bikini bölgemi yaptırdım
Helal be hayat müşterek nasıl kadınlar erkekler ameliyat olunca hastanede herşeyi ile ilgileniyor erkekte yapsa fena olmaz benim eşim saç kurutma makinesi ile saçlarımı kurutmustu ve beni doğumdan sonra yikamisti sağolsun ama gel ağda yap desem asla kabul etmez helal be enişte 👏👏👏
Canım bende tüy Dökücü kullanmayı düşündüm internette araştırdım hamilelerde tavsiye edilmiyor direk deri altına geçtiği için doktora sordum diyorsun sakıncası yoksa bendemi öyle yapsam bilmiyorum ki bilemedim ağda zor oluyor ve bir de benim genital bölge de varislerim çok fazla var korkuyorum

Veet Tüy Dökücü Krem 400 Ml Hassas Ciltler Için - Süper Fırsat​

Ben bundan aldım kizlar bitkisel olduğu için hamileler kullana bilirmiş
4.4

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Helal be hayat müşterek nasıl kadınlar erkekler ameliyat olunca hastanede herşeyi ile ilgileniyor erkekte yapsa fena olmaz benim eşim saç kurutma makinesi ile saçlarımı kurutmustu ve beni doğumdan sonra yikamisti sağolsun ama gel ağda yap desem asla kabul etmez helal be enişte 👏👏👏

Veet Tüy Dökücü Krem 400 Ml Hassas Ciltler Için - Süper Fırsat​

Ben bundan aldım kizlar bitkisel olduğu için hamileler kullana bilirmiş
4.4
Denedin mi cnm bunu daha önce güzel döküyor mu tuyleri

Tüm sayfalar yüklendi.