Wajina aqrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Wajina aqrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,238 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Wajina aqrisi
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
3200 dedi cuma günü gitmiştim bebeğim 1 hafta ilerde dedi doktor 35+2 olduk biz normal doğum ama ilkinde ne olduğunu anlayamadan doğum yaptım bunda biraz korku ve endişe var doğrusu
Benimde normal ama ilkine benzemiyor. Ne nedr ayrıt edemiyrum hayrlica bi doqursaydim miniqimi. Şuan 34 haftam bitti 2500 kilo dedi doktr çatı aqrisi felan bilemedm. Hayrlica kucaqıniza alın insaAllah 🤲🤍🌺

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Tam 34 haftaliqim ultrason dediqne qore 34+5. Oturup yada yatarken en çok uyurken wajina kemiqimde çok aqri oluyor saqa sola dönerken canım çok yanıyor sizce neden olur doktra sormayı unuttum yaşayan warsa paylasabilirmi. Son 15qundr war
Canım uygulamada okudum 33 haftalık olunca bebek doğum kanalına inmeye başlar yazıyordu o yüzden olabilir bence

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Tam 34 haftaliqim ultrason dediqne qore 34+5. Oturup yada yatarken en çok uyurken wajina kemiqimde çok aqri oluyor saqa sola dönerken canım çok yanıyor sizce neden olur doktra sormayı unuttum yaşayan warsa paylasabilirmi. Son 15qundr war
Canım bende 34+5 haftaligim o ağrılar bendede var vajinam kemiği çok ağrıyor bazen sanki bebek barmağını sokuyor içine. Acaba diyorum acilmam mi var ondan mi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çatı genişlemesi olduğu için ağrı olabilir demişti doktor banada birde bebek baskı yapabilirmiş çatı ağrısı dedi bana ☺️

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde son 4 gün yaziyo uygulamaya göre bende de aynı şikayet var valla sordum ben normal falan dedi doktor doğum zamanı yaklasiyo çünkü rahme baskı yapması normal zaten

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 34+5 haftaligim o ağrılar bendede var vajinam kemiği çok ağrıyor bazen sanki bebek barmağını sokuyor içine. Acaba diyorum acilmam mi var ondan mi
Benimde aklıma öyle qeliyor ama nts ye qirdim sancım felan cıkmadi 15qün snra qel denildi.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde son 4 gün yaziyo uygulamaya göre bende de aynı şikayet var valla sordum ben normal falan dedi doktor doğum zamanı yaklasiyo çünkü rahme baskı yapması normal zaten
Ya ilkini hatrlamiyrm yada yaşamadım bu durumu anlamiyorum uyku dünek wermiyor. Sizin az kalms Allah bi awazda kurtulmayı nasıp etsin insaAllah hayrlica kucaqniza alın yawrunuzu 🤲🌺 40 haftadamsnz

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim bak senin ki daha büyükmüş benim 26 da gittim aynı şikayetle bildiğin rahim kemiği sanki böyle spor yaparsın hamlanirsin oyle agriyo ozeliklede gece tuvalete kalkarken çok zorlanıyorum adım atamıyorum doktora söyledim cvb vermedi tekrarladım bana dikkat ettiysen seni kâile bile almadım cunki normal dedi kemikler açılmaya başlıyor üç hafta sonra daha çok olacak dedi kalsiyum bir dozdan iki doza çıkardı

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canim bak senin ki daha büyükmüş benim 26 da gittim aynı şikayetle bildiğin rahim kemiği sanki böyle spor yaparsın hamlanirsin oyle agriyo ozeliklede gece tuvalete kalkarken çok zorlanıyorum adım atamıyorum doktora söyledim cvb vermedi tekrarladım bana dikkat ettiysen seni kâile bile almadım cunki normal dedi kemikler açılmaya başlıyor üç hafta sonra daha çok olacak dedi kalsiyum bir dozdan iki doza çıkardı
Ben doktra sormayı unuttum. Teşekkür ederim aciklmanz için 🌺 Ben maqnezyum içiyorum siz neden kalsiyum içiyorsunuz.

Tüm sayfalar yüklendi.