Wajina aqrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Wajina aqrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,262 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Wajina aqrisi
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de sağ tarafta ağtı var bugün bende anlamadım sanki birden boşa gelmiş de ağtı olmuş gibi çok sancı yapıyor. Bebek de haraketli değil 2 gündür bi aorun var mıdır ki ya merkeze uzağım gidemiyorum da dün nst ye girdim 10 dk sanvı falan yok ama
Bende 3 qün önce nts qirdim sancı çıkmadı. Aksine benim bebeqm çok hareketli masaAllah eşim qordükce hayret ediyo. Çikolata kek muz felan yiyin hareketlenir insaAllah. Aqri normal anladiqim kadariyla coqu arkadaşlar yaşıyormuş ayni durumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sedoş sen yakın zamanda dr gittin mi
3qün önce qittim suyum bebek felan çok iyi dedi doktr

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3 qün önce nts qirdim sancı çıkmadı. Aksine benim bebeqm çok hareketli masaAllah eşim qordükce hayret ediyo. Çikolata kek muz felan yiyin hareketlenir insaAllah. Aqri normal anladiqim kadariyla coqu arkadaşlar yaşıyormuş ayni durumu

3qün önce qittim suyum bebek felan çok iyi dedi doktr
Yanlış anlamazsan kilosu uygulamayla orantılı mı gidiyor yoksa farklılık gösteriyor mu büyük farkla. Çikolata kek süt muz pekmez bal hepsini denedim kuzum bakalım eğer devam ederse ağrı da gidecem inş

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış anlamazsan kilosu uygulamayla orantılı mı gidiyor yoksa farklılık gösteriyor mu büyük farkla. Çikolata kek süt muz pekmez bal hepsini denedim kuzum bakalım eğer devam ederse ağrı da gidecem inş
Uyqulama 2200 qosteriyor. Doktr tam 2500 kilo baya iyi dedi. Sizinki kaç kilo ki. Hareketszlik çoksa bence beklemden qidin

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Uyqulama 2200 qosteriyor. Doktr tam 2500 kilo baya iyi dedi. Sizinki kaç kilo ki. Hareketszlik çoksa bence beklemden qidin
33 haftalık şuan en son 29 hafta 5 günlükken gittim 1360 dedi şimdiye ne olmuştur bilmem. Bu akşam yemeğinde sanki kıpırdadı gibi oturduğum yerde pek anlamadım ama bakalım gidecem olmadı merkeze

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
33 haftalık şuan en son 29 hafta 5 günlükken gittim 1360 dedi şimdiye ne olmuştur bilmem. Bu akşam yemeğinde sanki kıpırdadı gibi oturduğum yerde pek anlamadım ama bakalım gidecem olmadı merkeze
29+4te benim 1300 qramdi. 5 hafta snra qittim 2500 olmstu. Sizinde olmustr bukadar insaAllah. Benim oqlumda hiç hareket etmezdi belki sakın çocuktur her bebek bir olmuyor şimdiki karnımı yırtacak qibi hateketleri war masaAllah oqlumda hiç bilmezdim

Evet ilk gebelik benim . Birde erken dogumriskimvar çoğnlukkla yatiyorum
Rabbim wakti zamanında kucaqiniza almayi nasıp etsin insaAllah 🤲🤍🌺

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
29+4te benim 1300 qramdi. 5 hafta snra qittim 2500 olmstu. Sizinde olmustr bukadar insaAllah. Benim oqlumda hiç hareket etmezdi belki sakın çocuktur her bebek bir olmuyor şimdiki karnımı yırtacak qibi hateketleri war masaAllah oqlumda hiç bilmezdim

Rabbim wakti zamanında kucaqiniza almayi nasıp etsin insaAllah 🤲🤍🌺
Ayy inşallah kuzum ya sezeryan olacam ya şumun şurasında 1 ay var yok oğlum 2700 doğmuştu istiyorum ki bari bu bebeğim biraz ele gelsin çok zorlanıyorum yoksa tabi canı sağ olsun kilolu olsun diye demiyorum yanlış anlaşılma olmasın

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ayy inşallah kuzum ya sezeryan olacam ya şumun şurasında 1 ay var yok oğlum 2700 doğmuştu istiyorum ki bari bu bebeğim biraz ele gelsin çok zorlanıyorum yoksa tabi canı sağ olsun kilolu olsun diye demiyorum yanlış anlaşılma olmasın
Bi annenin cocuqunun qoz doldurmasni istemesi en doqal hakkı zayf olması saqlikli yada kilolu olmasi saqliksz anlamına qelmez ben yanlış anlasilack bisey qörmüyorm. Allah qönlüne qöre wersin insaAllah bi awazda kucaqna al yawrunu 🤲🤍🌺

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bi annenin cocuqunun qoz doldurmasni istemesi en doqal hakkı zayf olması saqlikli yada kilolu olmasi saqliksz anlamına qelmez ben yanlış anlasilack bisey qörmüyorm. Allah qönlüne qöre wersin insaAllah bi awazda kucaqna al yawrunu 🤲🤍🌺
Korkuyorum daha doğrusu oğlum küçüktü yıkarken kucaklarken canını yakmaktan falan çok korktum şimdi o yüzden ele gelsin istiyorum amin canım inşallah hepimiz ❤️❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.