Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,120 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Valla kim olsa inanmaz bir kere agzinizdan çıkanı kulağınız duymuyor belli senin paylaştığın şeylere hepimiz güzel dileklerde bulunduk yeri geldi sevindik yeri geldi üzüldük ha yeri geldi dua ettik sende bize kimse buna birşey demiyor burda insanlar herseyi anlatıyor ama hadsizlik boyutunu asiyorsun bende post açtım duygularimizi karmaşık hale getirilmiş saçma sapan şeyler yazılmış ne bekliyorsun olayın inandırıcı boyutu yoktu evet kızdım ister istemez ama malesef bu şekilde toparlayamazsin en azından burda kalbimizin dogrulmasini yada inanmamizi istiyorsan hastane dosyani paylaşır bizi utandirirsin bizde özür dilemesini biliriz ama gerçekten bu şekildede bayağı komik olmuş ama ter gerceksede geçmiş olsun diyeyim bari

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Kendi kazdığı kuyuya kendi düştü kendi kendini bitirdi burda yok yere o kadar saçma sapan i

Telefon una güçlü bir şifre koy canım sende bu sayede kimse giremez telefonun Allah göstermesin yuvanı bile dağıtırlar
Canım başkası değil kendisi hem yazıp hem oynuyor kadın bildiğiniz yalaan makinası
Telefon una güçlü bir şifre koy canım sende bu sayede kimse giremez telefonun Allah göstermesin yuvanı bile dağıtırlar

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sibelin yaptığı yanlış ama bir durun niye yapmış kendisi söylesin tabi burdaki hamileleri stresede sokamassin ha ben üzüldüm öyle bir olay varsa ama bananeki ben seni tanımam etmem arkadaşım üstüne çokta gitmeyelim bosverin hatasini anlamıştır hayır Nisan 1 de degilki şaka yaptı diyecem neyse uzatmayın bosverin
canım Üzerine gittiğimi düşünmüyorum .kalbini kıracak bişey söylediğimi de düşünmüyorum ama o özür dilemek yerine bide buradaki üye suçu günahı olmayan arkadaşlara sayistirip kalp kırıyor .böyle bı yalanin ne gibi bir sebebi olabilir ki Ap açık belli canı sıkılmış yapmış.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Kendi kazdığı kuyuya kendi düştü kendi kendini bitirdi burda yok yere o kadar saçma sapan ki yaptığı şeyler

canım Üzerine gittiğimi düşünmüyorum .kalbini kıracak bişey söylediğimi de düşünmüyorum ama o özür dilemek yerine bide buradaki üye suçu günahı olmayan arkadaşlara sayistirip kalp kırıyor .böyle bı yalanin ne gibi bir sebebi olabilir ki Ap açık belli canı sıkılmış yapmış.
Ay bazı arkadaşlar ne kadar iyi niyetliler ya yok üstüne bide biz üzür diliyeleim nede olsa bıçaklanmış ya allah aşkına o postu gören sabaha kadar uyumayan hamile arkadaşlar korkudan ağrıları oldu

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim canim herkesin ruh hali değişik ben hayatta böyle şeyler yapamamki helede hamile bayanlara çok korkarım

Ne bilim canim herkesin ruh hali değişik ben hayatta böyle şeyler yapamamki helede hamile bayanlara çok korkarım
Canim hastalık ve öyle şeylerin şakası bile olmaz yani Allah korusun allah öyle olmaz böyle olur der bı verir .benim aklım çıkar öyle hastalık konusunda yada böyle bı konuda yalan soylemeye

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay bazı arkadaşlar ne kadar iyi niyetliler ya yok üstüne bide biz üzür diliyeleim nede olsa bıçaklanmış ya allah aşkına o postu gören sabaha kadar uyumayan hamile arkadaşlar korkudan ağrıları oldu
Haklısın canım niye yaptı hangi ruh haliyle onu anlayamadim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Sibelin yaptığı yanlış ama bir durun niye yapmış kendisi söylesin tabi burdaki hamileleri stresede sokamassin ha ben üzüldüm öyle bir olay varsa ama bananeki ben seni tanımam etmem arkadaşım üstüne çokta gitmeyelim bosverin hatasini anlamıştır hayır Nisan 1 de degilki şaka yaptı diyecem neyse uzatmayın bosverin
Allah aşkına fazla iyi niyetli olmayın, bunun nasıl bir açıklaması olur ki, ruh hastalığından başka birşey değil.

Tüm sayfalar yüklendi.