Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,116 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen
K

Kıdemli Anne

Guest
Giriyorum sibel cikiyorum sibel ne sibelmis meshur oldu ama yalancilikta🤫🤭 eminim bu yazilanlari okuyordur umarim bu ona ders olur ve boyundan buyuk islere kalkismaz.Insanlari kendi gibi aptal sanmaz eline ne gecti acaba ne bekliyordu cok ilginc insanlar varya. Bu hikayeyi cuneyt arkinin filmleri varya hani kara murat benim diyordu ordan baskalari cikip hayie benim diye bagiriyorlardi🤪 ona benzettim😁 kara murat sibelmis😁😆🤣

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bn çokta samimi değildim canım zaten o yüzden hiç inanmadım tabi samimi olan çok insan var çok muhabbet eden onlara da zor onlar inandı bı nevi guvenleriyle oynadı insanların bn sadece ona çok güvenenlere uzuldum
Valla ben denk gelmedim gelseydim bende çok endiselenirdim hatta numarası vardı arardım hemen yeni gördüm birde gerçek değil diyince vurulmadigina tabiki sevindim ama böyle duygularla oynandiysa ona da üzüldüm

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Kız Sibel ne oluyor hayırdır bu postu görüyorum bir sıkıntımi var
Canım s
Oyle his etdim canim 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neler oldu neler😁😁 filim yawadik resmen 😅
😍
Dedgin gibi sakaysa hiç yakışmadı çok enerjik bir kadındı espirili hiç beklemezdim gerçekse bile burdaki hamilelere o kadar stres yazık ya eltimin ne hattine TLFna dokunamaz değil ki msj atmak

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Dedgin gibi sakaysa hiç yakışmadı çok enerjik bir kadındı espirili hiç beklemezdim gerçekse bile burdaki hamilelere o kadar stres yazık ya eltimin ne hattine TLFna dokunamaz değil ki msj atmak
Evet canım enerjisi o kadar çok ki dünden beri yalanlariya burda ki bir sürü insanın sinrlerini zıplatti😂😂😂

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki işte son durumda bu Sibel yazmış ama insanlar artık inanmıyorlar yönetici de belgeler istemiş sanırım o da vermediği için hesabı tamamen kaldırılmış. Üzüldüm neşeli sosyal bir insandı ama şaka ise bu çok ağır bir şaka çünkü buradaki insanlar ya hamile ya lohusa yani stres sıkıntı yaşaması riskli insanlar anlamadım yani sadece hem şaşırdım hem üzüldüm 😟
Ben illk açtığı postu sabah 5 te gördüm agliyacaktim az kalsın kızımı emzirdim uyku tutmadı sonra o kadar üzüldüm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar