Ya kızlarrr 🙄🙄🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlarrr 🙄🙄🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 940 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlarrr 🙄🙄🙄
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepesma
Ya kızlar benim büyük oglan çok hiper aktif dur diyince durmuyor hep bişeyler kırmanın dagıtmanın peşimde yetişemiyorum ona.bor şeyleri anlatıyorum dinlrmiyor bagırıyorum sinirleniyorum aglıyor kendini binevi deli gibi hareketler ediyor onu babaannesi büyütdü aynı evin içinde olmamıza ragmen. Şimdi böyle olunca üzerime atdılar ama bagırma vurma diyorlar. E ben çıldərıyorum 3 tane çocuk en büyük böyle jendileri yapdı şımartdı şimdi benim üzerime atıyorlar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar benim büyük oglan çok hiper aktif dur diyince durmuyor hep bişeyler kırmanın dagıtmanın peşimde yetişemiyorum ona.bor şeyleri anlatıyorum dinlrmiyor bagırıyorum sinirleniyorum aglıyor kendini binevi deli gibi hareketler ediyor onu babaannesi büyütdü aynı evin içinde olmamıza ragmen. Şimdi böyle olunca üzerime atdılar ama bagırma vurma diyorlar. E ben çıldərıyorum 3 tane çocuk en büyük böyle jendileri yapdı şımartdı şimdi benim üzerime atıyorlar
Kaç yaşında canım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kaç yaşında eğer istersen bir uzman desteği alabilirsin seni yonlendirir

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Elmasım benim oglan da çok sinirli aşırı Allah seni inandırsın eşim 36 yaşında oglum 6 yaşında dün bir kavga ettiler büyükler gibi bu karnıma kalktım ayırdım birini öbür odaya koydum digrini salona kızdım yeter dedim bu ne görsen sanki 2 erkek kavga ediyor

Kaç yaşında canım
Kuzum kaç yaşında eğer istersen bir uzman desteği alabilirsin seni yonlendirir
3 buçuk yaşında . Ya anlamıyorum neden böyle. Uzman mı götürmüyorlarki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elmasım benim oglan da çok sinirli aşırı Allah seni inandırsın eşim 36 yaşında oglum 6 yaşında dün bir kavga ettiler büyükler gibi bu karnıma kalktım ayırdım birini öbür odaya koydum digrini salona kızdım yeter dedim bu ne görsen sanki 2 erkek kavga ediyor
Ya evet eşiçde akşam eve geliyor onu böyle görünce acıyor sonra bi kalkıyor oglum yine aynı hereketler eşim bagırıp çagırıyor sonra üzerime atıp gidiyor kahveye. En sonunda bıkdımya yeter be evladım diyorum yanı çok üzüyor beni. Lavobanın başından alamıyorum üzerini su döküyor ne buluyorsa su doldiruyor bıkdım

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım yaşı çok büyük değil birincisi öncelikle sakin kalmaya çalış yapma demen hayır diye ikaz etmen onun dikkatini daha çok üzerine çektiği için bazı çocuklar bilinçli yapıyor vurma lütfen vurmak çocuğu daha arsız yapar en fazla bir iki tane yerim sonra yine devam ederim diyorlar önce uyar tekrar mı yaptı bir odaya geçin ikiniz sakinleşip özür dileyene kadar çıkmayın

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Pedagog desteği almalısın kuzum sosyal hayatına yansıtır bu durumunu önlem almalısın 😘

Canım yaşı çok büyük değil birincisi öncelikle sakin kalmaya çalış yapma demen hayır diye ikaz etmen onun dikkatini daha çok üzerine çektiği için bazı çocuklar bilinçli yapıyor vurma lütfen vurmak çocuğu daha arsız yapar en fazla bir iki tane yerim sonra yine devam ederim diyorlar önce uyar tekrar mı yaptı bir odaya geçin ikiniz sakinleşip özür dileyene kadar çıkmayın
Ya iyi güzelde öyle kolay diyilki anlamıyor beni dinlemiuor bana anne bile demiyor itin kızı diyor hep amcası halaları ve babaannesi yapdı.2ci oglumu kendim büyütdüm her kes onun aklına hayran. Ard arda gebe kaldıgımçun büyüyümü babannesi büyütdü. Yani bende bakıyordum ama onla yatıb kalkıyordu. Şimdi ben beceremiyorum neresinden başlayayım bazen düşünüyorum ya bu çocuk gerçekden delimi diye 😔😔😔
Pedagog desteği almalısın kuzum sosyal hayatına yansıtır bu durumunu önlem almalısın 😘
Ne pedogogi umurlarındamı sanki. Bana atmışlar herşeyi sen düzelt terbiye et diyorlar 😪😪

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya iyi güzelde öyle kolay diyilki anlamıyor beni dinlemiuor bana anne bile demiyor itin kızı diyor hep amcası halaları ve babaannesi yapdı.2ci oglumu kendim büyütdüm her kes onun aklına hayran. Ard arda gebe kaldıgımçun büyüyümü babannesi büyütdü. Yani bende bakıyordum ama onla yatıb kalkıyordu. Şimdi ben beceremiyorum neresinden başlayayım bazen düşünüyorum ya bu çocuk gerçekden delimi diye 😔😔😔

Ne pedogogi umurlarındamı sanki. Bana atmışlar herşeyi sen düzelt terbiye et diyorlar 😪😪
Yok canım öyle düşünme lütfen bir kaç kişi çocuğu büyütürken karıştığı gibi çocuğun düzeni kalmıyor sende diyorsun babaannesi büyüttü diye o yüzden kurallarını dinlemek istemiyor belli ki eğer destek alamayacaksan bile bir süre herkesten uzak olup sadece onunla vakit geçirmen lazım başka biri karışmayacak ama sana zor olacaktır eminim ama çok çok sabırlı olman gerekiyor benim yeğenimi 1.5 yaşına kadar annem büyüttü kız kardeşim çalışıyor diye onun evinde kaldı baktı çocuğa anneme anne diyordu annesine gitmiyordu ilk adımını bile anneme doğru attı annesine gitmedi çok yıpratıcı bir süreç oldu ama annem kendi evine çıktıktan sonra düzene girmesi annesini kabul etmesi zaman aldı ama oldu sonuçta

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya evet eşiçde akşam eve geliyor onu böyle görünce acıyor sonra bi kalkıyor oglum yine aynı hereketler eşim bagırıp çagırıyor sonra üzerime atıp gidiyor kahveye. En sonunda bıkdımya yeter be evladım diyorum yanı çok üzüyor beni. Lavobanın başından alamıyorum üzerini su döküyor ne buluyorsa su doldiruyor bıkdım
4 yaş sendromuna girmiş olabilir bu yaşta çocuk kendini ailesini tanıyıp kendi isteklerini aileye kabul ettirmeye ettirmesini taktirde ağlama krizlerine öfke nöbetlerine girebilir eğer şiddet uygularsan emin ol yaşı ilerledikçe derdin artar oyunlarla onu egitebilirsin beraber vakit gecirmen önemli en önemlisi kardeşlerini kıskanıyor olabilir o yüzden 3 kardeşin içinde olduğu oyunlar kurman lazm

Tüm sayfalar yüklendi.