Ya kızlarrr 🙄🙄🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlarrr 🙄🙄🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 914 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlarrr 🙄🙄🙄
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepesma
Yok canım öyle düşünme lütfen bir kaç kişi çocuğu büyütürken karıştığı gibi çocuğun düzeni kalmıyor sende diyorsun babaannesi büyüttü diye o yüzden kurallarını dinlemek istemiyor belli ki eğer destek alamayacaksan bile bir süre herkesten uzak olup sadece onunla vakit geçirmen lazım başka biri karışmayacak ama sana zor olacaktır eminim ama çok çok sabırlı olman gerekiyor benim yeğenimi 1.5 yaşına kadar annem büyüttü kız kardeşim çalışıyor diye onun evinde kaldı baktı çocuğa anneme anne diyordu annesine gitmiyordu ilk adımını bile anneme doğru attı annesine gitmedi çok yıpratıcı bir süreç oldu ama annem kendi evine çıktıktan sonra düzene girmesi annesini kabul etmesi zaman aldı ama oldu
Evet ya beni sevmiyor babaannesini istiyor hep beni ona şikayet ediyor. Üzülüyorum evet sonrada onu üzüyorum.
Hep yaramazlık peşinde. Durduramıyorum ameliyatlıyım bebeyim daha 56 günlük . Nasıl yapıyım bilmiyorum yardımım bile yok eşim de hep kaçıyor
4 yaş sendromuna girmiş olabilir bu yaşta çocuk kendini ailesini tanıyıp kendi isteklerini aileye kabul ettirmeye ettirmesini taktirde ağlama krizlerine öfke nöbetlerine girebilir eğer şiddet uygularsan emin ol yaşı ilerledikçe derdin artar oyunlarla onu egitebilirsin beraber vakit gecirmen önemli en önemlisi kardeşlerini kıskanıyor olabilir o yüzden 3 kardeşin içinde olduğu oyunlar kurman lazm

Ya kardeşiyle zaten 1 yaşfarkları var hep beraber oynarız beraber eyleniriz. Belmide 4 yaş sendromudir ola bilir . Ama kardeşlerini çok seviyor onları benden çok seviyor öpüyor. Sadece yutub versiyim zaman sakinleşiyor o da gözlerini agrıtıyor çok çaresizim

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlanda 4 yaşına yeni girdi aşırı inatçı yapma dediğim herşeyi inatla yapacağım diyor aşırı agrasif oluyor istediğini yapmadıgımızda ama şunu anladım ki ben bağırdıkça o daha hırçın olup karşılık veriyor daha sabırlı konuşarak yaklaşmaya çalışıyorum farklı alternatifler sunmaya çalışıyorum sakinken karışıma alıp pes etmeden sürekli konuşuyorum biraz işe yarar gibi oldu bu yaşlarda oluyormuş internetten araştırdığım kadarıyla sabırla yaklaşmaya çalış inş düzelir

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya beni sevmiyor babaannesini istiyor hep beni ona şikayet ediyor. Üzülüyorum evet sonrada onu üzüyorum.
Hep yaramazlık peşinde. Durduramıyorum ameliyatlıyım bebeyim daha 56 günlük . Nasıl yapıyım bilmiyorum yardımım bile yok eşim de hep kaçıyor

Ya kardeşiyle zaten 1 yaşfarkları var hep beraber oynarız beraber eyleniriz. Belmide 4 yaş sendromudir ola bilir . Ama kardeşlerini çok seviyor onları benden çok seviyor öpüyor. Sadece yutub versiyim zaman sakinleşiyor o da gözlerini agrıtıyor çok çaresizim
O zaman babannesiule konuş beraber hareket edin senin kızdın şeylere o izin verirse sana karşı olur ortak nokta bulmanız lazm

O zaman babannesiule konuş beraber hareket edin senin kızdın şeylere o izin verirse sana karşı olur ortak nokta bulmanız lazm
Evet öyle ben kızıyorum kaynanam bana karşl geliyor çocugu üzme diyor
Benim oğlanda 4 yaşına yeni girdi aşırı inatçı yapma dediğim herşeyi inatla yapacağım diyor aşırı agrasif oluyor istediğini yapmadıgımızda ama şunu anladım ki ben bağırdıkça o daha hırçın olup karşılık veriyor daha sabırlı konuşarak yaklaşmaya çalışıyorum farklı alternatifler sunmaya çalışıyorum sakinken karışıma alıp pes etmeden sürekli konuşuyorum biraz işe yarar gibi oldu bu yaşlarda oluyormuş internetten araştırdığım kadarıyla sabırla yaklaşmaya çalış inş düzelir
Bakalım nolucak . Arıyorum her şeyden bilgim var ama olmuyor bide siz annelerden duymk istedim. Ya çok kötüyüm telefonla sakin oluyir o da ona zarar. Senin kidemi öyle yutub falan bakıyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar benim büyük oglan çok hiper aktif dur diyince durmuyor hep bişeyler kırmanın dagıtmanın peşimde yetişemiyorum ona.bor şeyleri anlatıyorum dinlrmiyor bagırıyorum sinirleniyorum aglıyor kendini binevi deli gibi hareketler ediyor onu babaannesi büyütdü aynı evin içinde olmamıza ragmen. Şimdi böyle olunca üzerime atdılar ama bagırma vurma diyorlar. E ben çıldərıyorum 3 tane çocuk en büyük böyle jendileri yapdı şımartdı şimdi benim üzerime atıyorlar
Canım bence dikkat çekmeye çalışıyor onunla daha fazla ilgilenmeni istiyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Elmasım benim oglan da çok sinirli aşırı Allah seni inandırsın eşim 36 yaşında oglum 6 yaşında dün bir kavga ettiler büyükler gibi bu karnıma kalktım ayırdım birini öbür odaya koydum digrini salona kızdım yeter dedim bu ne görsen sanki 2 erkek kavga ediyor
Sibos hiç iyi bisey deqil anlattqnz durum 7si neyse 70 o olur derler. Törpulemeye bakın bence. Benim oqlum 3bucuk yaşında eşim sesi kalindr bi burkay dedimmi babaa der sadece döwmesi wurmasi yoktr eşimin. Aksine bana erkeklesiyo Törpulemeye çalışıyorum biseyi bikere söylememi 2kere söylemememi istiyor sıpa 2kere söyleyince annneeee tamam dedmya diyo

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sibos hiç iyi bisey deqil anlattqnz durum 7si neyse 70 o olur derler. Törpulemeye bakın bence. Benim oqlum 3bucuk yaşında eşim sesi kalindr bi burkay dedimmi babaa der sadece döwmesi wurmasi yoktr eşimin. Aksine bana erkeklesiyo Törpulemeye çalışıyorum biseyi bikere söylememi 2kere söylemememi istiyor sıpa 2kere söyleyince annneeee tamam dedmya diyo
Babası törpikedin dün ben rezil oldum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar benim büyük oglan çok hiper aktif dur diyince durmuyor hep bişeyler kırmanın dagıtmanın peşimde yetişemiyorum ona.bor şeyleri anlatıyorum dinlrmiyor bagırıyorum sinirleniyorum aglıyor kendini binevi deli gibi hareketler ediyor onu babaannesi büyütdü aynı evin içinde olmamıza ragmen. Şimdi böyle olunca üzerime atdılar ama bagırma vurma diyorlar. E ben çıldərıyorum 3 tane çocuk en büyük böyle jendileri yapdı şımartdı şimdi benim üzerime atıyorlar
Allah yardımcın olsun hiç istemediqim çocuk profili kaynanmin yanında doqum yaptım. 6ay snra ayrıldık yanında olmuş olsaydım anlattqnz profilde cocuqum olmuş olacakti. Kızda baqirda yerine qöre cocuqnun seni yönetmesine izin werme ben qünümüz caqi çocukları qibi olsun istemiyorum çok zor rabbim yazdıysa bozsun. Kendim eqitiyorum kaynanam şimdi oqlun lafta anlıyor diyo ewine qelenlere benim torunum böyle deqil qeldi bi cekmeceyi dahi açmadı diye anlatıyor. Elinden qeldqince suyuna qitme sizi cocuqunuz yönetmesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Babası törpikedin dün ben rezil oldum
Sen neden rezil oluyosun ki eşin kızarken araya qirme daha çok diklesir çocuk ozaman

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya cnm sen en iyisi bir pisikiyatriye göster bu hiperaktif bozuklugu olabilir ve bu iyi degil ilaç bile veriliyor çünkü benim eltimin ogluda böyle ilaç kulanıyor bir araştır istersen

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Ya iyi güzelde öyle kolay diyilki anlamıyor beni dinlemiuor bana anne bile demiyor itin kızı diyor hep amcası halaları ve babaannesi yapdı.2ci oglumu kendim büyütdüm her kes onun aklına hayran. Ard arda gebe kaldıgımçun büyüyümü babannesi büyütdü. Yani bende bakıyordum ama onla yatıb kalkıyordu. Şimdi ben beceremiyorum neresinden başlayayım bazen düşünüyorum ya bu çocuk gerçekden delimi diye 😔😔😔

Ne pedogogi umurlarındamı sanki. Bana atmışlar herşeyi sen düzelt terbiye et diyorlar 😪😪
😑😑 Annelik cok zor cok sabir istiyor ama ne olur bu kadar kucukken siz ondan boyle vazgecmeyin , bu dusuncelerinizin hepsini hissediyordur bakisinizda bile emin olun..Sirf sizin buyutmemis olmaniz bile böyle tepkisel davranmasina sebep olur.. Sadece kardes kiskancligi bile cocuklari cok hircinlastiriyor ki sizinle arasinda saglikli bir bag olusmadan cok normal.. Sizi yargilamiyorum benim de 3 cocugum var gercekten zor cok iyi anliyorum ama siz evladinizla tekrar bir bag kurmak için calisin emin olun sakinleyecektir.. uzmana gidemeseniz de kitaplsr okuyorak onun dilinden daha iyi anlayabilirsiniz , farkindaliginiz artar..
Işıĝın Yolu - Bagirmayan Anne Baba Olmak- Kosulsuz Ebeveynlik- Konus ki Dinlesin Dinle ki Konussun ..
Bu kitaplari tavsiye ederim. Adem Gunes'i- EbuBekir Ertem takip edebilirsiniz..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar