Yalannn❗❗❗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Yalannn❗❗❗ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,661 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalannn❗❗❗
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bi benzerini yaşadık canim inan esime 2 bilezik vermistim 10 milyardi esim de benden habersiz harcamış borçlara gitti gene yapcam sana soz dedi bende cok sinirlenmistim bidaha kendim biriktircem ama vermeyecem hesabina koy diye. Yanimda evde dursun daha iyi. Nasil sinirlendigini tahmin edebiliyorum canım😖
Rahatlar rahatt tatilimin içine sıçtı resmen hala diyor tadını çıkar takma bu kadar 🤦‍♀️

Samsel

Kayıtlı Üye
rank
Sormamasının sebebi konuşmadığınızdan bence tabiri caizse eşinizin g..ü yememiş izin almaya hayır diyeceğinizi bildiği için. Bana sorarsanız 1 ay içinde 2 ay içinde yada neyse sizin kararınız süre versin parayı araba alacağım diye söyleyin diretmek çözüm değil zıtlaşmakta hem isteyin sizin istediğiniz olsun hemde eşinizle aranızı bozmayın derim.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Senin sevemdıgını bile bile senden habersiz senin paranı vermesinin hıc bir haklı yani yok canim gorumcene bizzat kendin soyle esim para vermıs ben araba alacam ya parasını verin yada arabamı alın diye 1 sene sonra o para hayal olur Allah sabrını bol versin canım

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Sormamasının sebebi konuşmadığınızdan bence tabiri caizse eşinizin g..ü yememiş izin almaya hayır diyeceğinizi bildiği için. Bana sorarsanız 1 ay içinde 2 ay içinde yada neyse sizin kararınız süre versin parayı araba alacağım diye söyleyin diretmek çözüm değil zıtlaşmakta hem isteyin sizin istediğiniz olsun hemde eşinizle aranızı bozmayın derim.
Valla vermeye cesaret etmiş arkamdan iş çevirmeyede cesaret etmiş sormaya gelince eğer beni suçlarsa susmam rezil ederim onu Ben şimdi annemlerdeyim haftasonu kısmet olursa evime döneceğim annelerin önünde daha fazla onunla muhattap olmak istemiyorum 10 gün içinde arabamı alacak getirecek başka yolu yok bunun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi bacısı ya kendi canı önlük bir durum yok ama sen aynısını yapsaydin bak ağzı duruyor muydu anası bacisi hepsinin haberi olurdu senin borç verdiğinden
Tabii canım ben yapsaydım ben eşşek başımıyım bana neden söylemedin derdi ve çenesi durmazdı

Senin sevemdıgını bile bile senden habersiz senin paranı vermesinin hıc bir haklı yani yok canim gorumcene bizzat kendin soyle esim para vermıs ben araba alacam ya parasını verin yada arabamı alın diye 1 sene sonra o para hayal olur Allah sabrını bol versin canım
Ben asla muhattap olmam onunla canım hem benim sorunum değil ki benim arabamı alsın isterse parayı bacısına hibe etsin umrumda değil geri alacağınada inanmıyorum zaten bence öylesine verdi çünkü salak Bi kocam var

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Rahatlar rahatt tatilimin içine sıçtı resmen hala diyor tadını çıkar takma bu kadar 🤦‍♀️
Hakikaten ya benimki de oyle söz yapacam dedi konuyu kapativerdi cok sinir bozucu

Valla vermeye cesaret etmiş arkamdan iş çevirmeyede cesaret etmiş sormaya gelince eğer beni suçlarsa susmam rezil ederim onu Ben şimdi annemlerdeyim haftasonu kısmet olursa evime döneceğim annelerin önünde daha fazla onunla muhattap olmak istemiyorum 10 gün içinde arabamı alacak getirecek başka yolu yok bunun

Tabii canım ben yapsaydım ben eşşek başımıyım bana neden söylemedin derdi ve çenesi durmazdı

Ben asla muhattap olmam onunla canım hem benim sorunum değil ki benim arabamı alsın isterse parayı bacısına hibe etsin umrumda değil geri alacağınada inanmıyorum zaten bence öylesine verdi çünkü salak Bi kocam var
Getirmez araba falan canim bosuna bekleme iyice seni sinir edecek anca tamam giden gitti allah kerim 1 seneye gelirse😤😤 ay hakikaten ben bile gıcık oldum suan ya

Getirmez araba falan canim bosuna bekleme iyice seni sinir edecek anca tamam giden gitti allah kerim 1 seneye gelirse😤😤 ay hakikaten ben bile gıcık oldum suan ya

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hakikaten ya benimki de oyle söz yapacam dedi konuyu kapativerdi cok sinir bozucu

Tavrımı korursam getirir durduk yere istemiyorum çünkü benim olanı istiyorum hatta bakıyorum aldıracam ona aklı başına gelsin

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Senin hakkın o canım iste esınden tavrını da koy bir daha izinsız birsey yapmaz en azından
Akşam yemek yemedim babam onu aldı dışarı götürdü sonra geldiler artık babam ona ne dediyse eve özür diledi ilk ve sondu dönünce istediğini alacam dedi ama birdaha yapmaz diyemiyorum maalesef güvenim sarsıldı aldatılmış gibi hissediyorum kendimi çok üzgünüm

Tüm sayfalar yüklendi.