yardım edin bana kafam çok karıştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice _07 tarafından oluşturulan yardım edin bana kafam çok karıştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,916 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yardım edin bana kafam çok karıştı
Konbuyu başlatan Hatice _07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar ben napmam lazım sızın ne zaman göründü bebeğinizin kwsesı kaçıncı haftada ben ayın14 de gıttım ama gebelik şimdilik görünmüyor dedi doktor bu hafta üçünçü haftam oldu sizce gelecek adet haftam onumu beklesem napsam
Son regl tarihiniz ne benim ilkinde kesede bebek kalp atışı vardı 5 haftaliktim ikincide 8 haftalık kese vardı ama kalp atışı yoktu 9 haftalıkken duydum.kalo atışını

A

Aylin

Guest
arkadaşlar ben napmam lazım sızın ne zaman göründü bebeğinizin kwsesı kaçıncı haftada ben ayın14 de gıttım ama gebelik şimdilik görünmüyor dedi doktor bu hafta üçünçü haftam oldu sizce gelecek adet haftam onumu beklesem napsam
Benim 5 haftamda göründü anca erken gitmişsiniz

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
Son regl tarihiniz ne benim ilkinde kesede bebek kalp atışı vardı 5 haftaliktim ikincide 8 haftalık kese vardı ama kalp atışı yoktu 9 haftalıkken duydum.kalo atışını
aralığın 27 sinde adet gunumdu ama kahverengi renk geldi 27,28, 29 cu gunde bitti ama adet olsaydım ege ocagın 2 sinde bitecekti ama gelmedi şimdi üçüncü haftadayım gelcek adet sayıma 2,3 gun kaldı canım

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar hala kan degerlerimede bakmadım telefon dan yeni e devlet şifresi nasıl alınır yardım edın

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
napmam garaktığini bile bilmiyorum sadece içimde korku var acaba yokmuş acaba varmı nıye cıkmadı nıye görünmedi dıye canım

Tüm sayfalar yüklendi.